ruesendecs
Wellness hotel v Karlových Varech
Grandhotel Pupp

Wellness hotel v Karlových Varech

Karlovy Vary jsou malebné lázeňské městečko, do kterého každoročně zavítá velké množství českých i zahraničních turistů. Pro všechny návštěvníky si Karlovy Vary připravily různé možnosti ubytování. Hledáte-li hotel s wellness službami, využijte nabídku Grandhotelu Pupp.

Grandhotel Pupp – to je pasivní i aktivní odpočinek

Tento hotel patří mezi nejslavnější historické hotely a to nejen v Čechách, ale i v celé Evropě. Jeho počátky sahají do začátku 18. století. V minulosti hostil význačné historické osobnosti a i v současné době zde ubytování vyhledává velké množství celosvětově proslulých celebrit.
Rozkládá se v historickém centru města, nedaleko lázeňské kolonády a ubytování je zde možné ve dvou propojených budovách, jež nabízejí celkem 228 pokojů v různých kategoriích – Comfort, Superior, Superior Plus, Junior Suite, Premier Suite a Apartmán, který je v nejvyšším standardu. Využít můžete také exkluzivní Pupp Royal Spa, wellness a celou řadu restaurací, včetně Grandrestaurantu Pupp a proslulý je také Becher’s bar, který společně s Little Dvoranou nabízí večerní zábavu, jejíž součástí je i živá kapela. Ve všech hotelových restauracích si můžete pochutnat nejen na českých specialitách, ale také na pokrmech mezinárodní kuchyně.

  • Wellness centrum hotelu
    Celé centrum je rozmístěno ve dvou patrech hotelu.
    Součástí wellness centra je zdravotnické vybavení, relaxační bazén, meditační místnost, suchá a parní sauna, solné jeskyně, bylinná pára, ledová kašna a posilovna. Vybrat si můžete z velkého množství fyzioterapeutických a zkrášlovacích procedur. Pokud chcete relaxovat aktivně, můžete zavítat do místního špičkově vybaveného fitness centra nebo využít možnost komplexního tréninku nebo nordic walkingu, který probíhá pod vedením zkušených instruktorů a fyzioterapeutů. Spa centrum je přístupné pouze pro hotelové hosty. Fitness centrum je vybaveno tradičními posilovacími stroji, kardio zónou s běžeckými a cyklo trenažéry, kettlebelly, gymbally a expandery.

Zarezervujte si tedy dostupné ubytování v hotelu Pupp

Pokud pro vás není rezervace hotelu příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Karlovy Vary přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Zdroj obrázku: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Pupp.jpg#/media/File:Pupp.jpg

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.