ruesendecs
Užijte si týden dokonalého lyžování v Kaprunu
Dostupné ubytování v hotelu Kaprun

Užijte si týden dokonalého lyžování v Kaprunu

Pokud se rozhodnete jet do tohoto rakouského centra zimních sportů, pak byste se měli připravit na to, že se vám odtud v žádném případě nebude chtít jet zpátky domů. Přeci jen budete v nepřekonatelně nádherné krajině, která ožívá především v létě.

Nádherné pohledy každý den

Tak jako každá jiná alpská destinace, i Kaprun vám může nabídnout nádherné výhledy do horských masivů. Vrchol Kitzsteinhorn vám naopak nabídne možnost obdivovat majestátnost celých Alp z naprosto jiného pohledu. Co se tedy týče panoramatických výhledů, užít si jich zde můžete až přespříliš. Kaprun, jakožto destinace pro zimní sporty, nabízí velkolepé vyžití, a to jak pro adrenalinové nadšence, kteří hledají ty nejlepší sjezdovky, tak i pro rodiny s dětmi, které chtějí poznat něco jiného, než jsou vrcholy českých hor.

Jaké zajímavosti můžete v této oblasti vidět?

Přehradní jezero Mooserboden – nachází se jižně od Kaprunu, a to ve výšce celých 2036 metrů nad hladinou moře.

Kaprunský hrad – pochází ze středověku a leží na kopci přímo ve městě Kaprun

Soutěska Sigmund-Thun-Klamm – leží jihozápadně od města Kaprun a je známá především díky svým rozměrům. Délka 320 metrů a stěny vysoké až 32 metrů! Soutěskou protéká malá řeka Kapruner Ache

Lázeňský komplex Tauren Spa – otevřený v roce 2010, nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a hlavně je ideálním místem pro dokonalý odpočinek

Kaprun je vhodný pro české turisty i z důvodu velké cenové dostupnosti. Dostupné ubytování v hotelu Kaprun zde můžete najít velmi snadno, což z této oblasti činí báječný tip na dovolenou.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/rakousko-n%C3%A1dr%C5%BE-kaprun-voda-hory-362226/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About Michal Kuchař