ruesendecs
Ubytujte se v centru filmového dění – ve městě Cannes
Dostupné ubytování v hotelu Cannes

Ubytujte se v centru filmového dění – ve městě Cannes

Filmové město ideální pro koupání v moři

Na své si ale přijdou i ti, kteří nedokážou pobývat u moře bez palem a písečných pláží. I zde, v původně přístavním městě najdete nádherná místa, kterými nepohrne i náročný cestovatel. Město Cannes však skrývá mnoho dalšího vyžití, než jenom pobyt u moře či setkání s těmi nejznámějšími celebritami. Můžete navštívit lázně či třeba kasino Croisette, anebo třeba si udělat procházku na horu Suquet, která je místem historického centra města.

Město luxusu a showbyznysu

Hned na první pohled lze vidět, jak se z malého přístavního městečka stalo větší a především luxusně vypadají město. Všudypřítomné luxusní hotely, drahé jachty, ale také samotná každoroční přítomnost mezinárodního filmového festivalu dává za pravdu tomu, že do tohoto města zamíří především milovníci přepychu.

Proč navštívit město Cannes?

  • Mezinárodní filmový festival
  • Krásná pláž a promenáda lemována palmami
  • Nádherný výzor luxusu
  • Krátká vzdálenost od italských hranic
  • Možnost výletu do okolních měst (Nice, Marseille, apod.)
  • Skvělé restaurace, obchody a trhy

Každý si zde přijde na své, a to jak nároční cestovatelé, tak ti, kteří chtějí alespoň okusit nádech luxusu. Příjemná je také skutečnost, že i zde se nachází dostupné ubytování v hotelu Cannes, a tak si pobyt zde můžete užít naplno i bez strachu z vysokých cen. Stačí si tedy vybrat ten nejideálnější hotel a poté se už jen těšit na nádherný pobyt s tím, koho máte rádi.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/cannes-porto-francouzsk%C3%A1-rivi%C3%A9ra-238000/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About Michal Kuchař