ruesendecs
Ubytování Španělsko – za poznáním na poloostrov nebo přilehlé ostrovy
Ubytování Španělsko

Ubytování Španělsko – za poznáním na poloostrov nebo přilehlé ostrovy

Pokud se vydáte na Pyrenejský poloostrov, naplánujte si několikadenní návštěvu Španělska. Tento stát nabízí svým návštěvníkům celou řadu zajímavostí a samozřejmostí jsou také různé možnosti ubytování Španělsko. Kromě pevninské části Španělska můžete zavítat i na některý z ostrovů. Vykoupat se můžete ve Středozemním moři nebo v Atlantském oceánu, jejichž vody omývají břehy Španělska.

Na co láká Španělsko své návštěvníky?

Samozřejmostí jsou čisté pláže nabízející vše potřebné pro klidný odpočinek a průzračné vody moře. Někteří návštěvníci zavítají na proslavené býčí zápasy. Rozhodně byste si neměli nechat ujít ochutnávku tapas – malých chuťovek rozmanitých chutí a tvarů, které se podávají k vínu nebo pivu. Milovníci památek a historie zajisté navštíví některý ze zachovalých maorských paláců nebo egyptský chrám. Vyzkoušet byste měli i ohnivé flamenko. Ubytování Španělsko pak nabízejí nejen světoznámá města, k nimž rozhodně patří Madrid nebo Barcelona.

 • Andalusie
  Jedná se o druhé nejlidnatější a největší autonomní společenství, které se rozkládá v jižní části Španělska. Jeho břehy omývají vody Středozemního moře i Atlantského oceánu.
 • Tenerife
  Pokud zatoužíte po návštěvě některého z ostrovů, vyzkoušejte Tenerife. Patří do Kanárských ostrovů, které se rozkládají ve Středozemním moři. Turistický ruch se soustředí na jeho jižní část. Zde se nachází u různé možnosti ubytování Španělsko. Součástí ostrova je i aktivní sopka Pico de Teide, která je zároveň i jeho nejvyšší horou. Za návštěvu stojí vodní park Siam Park nebo útesy Los Gigantes. Poutním místem ostrova je město Candelaria.
 • Valencie
  Město, které se nachází v oblasti Valnecijského zálivu. Svým návštěvníkům nabízí celou řadu sportovních i tanečních aktivit.

Možnosti ubytování Španělsko

Španělsko je nádherná země a několikadenního pobytu v ní nebudete rozhodně litovat. Vyberte se některou z možností ubytování Španělsko a užijte si klidný a ničím nerušený odpočinek, ať už aktivní nebo pasivní. Možná vás budou inspirovat tyto tipy.

 • Sahara Sunset by Diamond Resorts
  Resort se nachází v Andalusii, ve městě Benalmádena, které se rozkládá nedaleko Malagy. Poblíž resortu je přístaviště a Park Paloma. Ubytovaným hostům je k dispozici 24 hodinová recepce, hotelová úschovna zavazadel, služba concierge, turecká lázeň nebo Spa. Vychutnat si můžete také masáže. Součástí resortu je fitness centrum, tenisový kurt, dětský klub, minigolf, bazén, dětský bazén a zahrát si můžete také stolní tenis nebo kulečník. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu.
 • Roca Nivaria Gran Hotel
  Hotel se nachází na ostrově Tenerife, ve městě Adeje. Nedaleko města se rozprostírá Golf Costa Adeje a Akvapark Aqualand Costa Adeje.
  Hotel poskytuje pohodlné ubytování a celou řadu služeb. Patří mezi ně každodenní úklid, služby concierge, turecká lázeň, Spa a salon krásy nebo služby animačního týmu. Součástí hotelu je bazén, restaurace a salónek s barem nebo 24 hodinová recepce. Dostupné je i připojené Wi-Fi. Hotel nabízí i celou řadu sportovních aktivit. Patří mezi ně golf, aerobic, šipky, tenis minigolf nebo kulečník.
 • Hotel Cap Negret
  V hotelu se můžete ubytovat, pokud zavítáte do Valencie. Nedaleko hotelu se nachází Pláž Albir a Levante Beach. Hosté mohou vyžívat 24 hodinovou recepci, hlídání dětí, služby concierge, animační tým, půjčovnu kol, fitness centrum, masáže nebo konferenční místnost. Pro zájemce pohybových aktivit je k dispozici golf, stolní tenis, squash a vyzkouzšet si mohou šnorchlování, rybaření nebo potápění. Pro zájemce je pak připravená i večerní zábava. Samozřejmostí je připojení Wi-Fi.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Španělsko

Pokud pro vás není rezervace hotelu Španělsko příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Španělsko přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Španělsko , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/tane%c4%8dnice-%c5%beeny-flamenco-%c5%a1pan%c4%9bl%c5%a1tina-7081077/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.