ruesendecs
Ubytování Španělsko – dokonalá dovolená zalitá sluncem
Ubytování Španělsko

Ubytování Španělsko – dokonalá dovolená zalitá sluncem

Ještě jste si nevybrali destinaci pro svoji letošní dovolenou? A co třeba Španělsko? Tento stát rozkládající se na Pyrenejském poloostrově svým návštěvníkům nabízí řadu zajímavých míst, nekonečně dlouhé a sluncem zalité pláže, zajímavé památky, nádhernou přírodu, speciality místní kuchyně, vynikající vína, sportovní aktivity a v neposlední řadě i různé možnosti ubytování Španělsko. Tak neváhejte a vydejte se prozkoumat tuto nádhernou zemi.

Proč navštívit Španělsko?

Velmi zajímavý pohled nabízí španělská architektura. Spatřit zde můžete maurské paláce, egyptské chrámy nebo ruiny z dob starobylého Říma. K odpočinku a nicnedělání lákají místní pláže. Vybere si každý. Mezi nejlepší se řadí pláže v Barceloně. Jestliže dáváte přednost klidu a soukromí, určitě tu na vás čeká a i příjemná a liduprázdná pláž. Na gastronomických specialitách si můžete pochutnávat v některé z nejstarších restaurací. Rozhodně ochutnejte místní specialitu, kterou jsou tapas. Jedná se o malé chuťovky, kterých naleznete v nabídce nepřeberné množství. Podávají se k pivu nebo vínu.

Ubytování Španělsko – tipy pro vás

Španělsko je země pestrobarevná a různorodá a takové nabízí i ubytování Španělsko. Možností je velké množství – hotelové komplexy, hotely, ubytování v soukromí, apartmánech nebo apartmánových vilkách. Oblíbené jsou i resorty. Nechte se inspirovat těmito tipy.

 • Sahara Sunset by Diamond Resorts
  Resort se nachází ve městě Benalmádena, v Andalusii. Svým hostům nabízí ubytování v klimatizovaných, nekuřáckých pokojích s balkonem, malou kuchyňkou, ledničkou a trezorem.
  Součástí resortu je sauna, vířivka, fitness s posilovnou, Spa & Wellness centrum a krytý bazén, ideální možnosti pro odpočinek a relaxaci. K dispozici jsou též 24 hodinová recepce, služby concierge, minigolf, kulečník, zahrada, směnárna nebo dětské hřiště. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Vícejazyčný personál vždy ochotně pomůže a poradí, kam se vydat na výlet.
 • Adrian Hoteles Roca Nivaria
  Pokud zavítáte na ostrov Tenerife, můžete se ubytovat v hotelu Adrian Hoteles Roca Nivaria, který se nachází v městečku Adeje. Jeho pokoje jsou prostorné, klimatizované a kromě standardní výbavy v nich naleznete také minibar a v koupelně župan.
  Součástí hotelu je slunečná terasa a bar, kde se podává nejen chutné španělské víno, ale také vynikající drinky. Dokonalou relaxaci a vzpruhu nabízí hotelová sauna a turecká parní lázeň.
  Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, kde si můžete pochutnat na pokrmech inspirovaných italskou kuchyní. V přilehlém okolí hotelu se pak nachází řada mezinárodních restaurací.
  Hotel svým návštěvníkům dále nabízí pokojovou službu, dětský koutek a hřiště, fitness a posilovnu, masážní a kosmetické služby, 24 hodinovou recepci, služby concierge, budící službu nebo úschovnu zavazadel. Pro aktivní hosty jsou k dispozici tenis, kulečník, šipky, minigolf nebo půjčovna kol.
 • Hotel Cap Negret
  Jestliže jste si pro svoji dovolenou vybrali pobřeží Costa Blanca, zavítejte do města Altea, kde na vás, se svými pokoji, čeká Hotel Cap Negret. Součástí hotelu je i venkovní bazén, sluneční terasa, dětský koutek, kavárna, fitness a posilovna, masážní a kosmetické centrum nebo zahrada. Samozřejmostí jsou služby concierge, 24 hodinová recepce, hlídání dětí, trezor, společenská místnost, úschovna zavazadel a bezdrátový internet.
  Hotelová restaurace připravuje a servíruje středomořskou stravu. Pokud chcete svoji dovolenou trávit aktivně, můžete využít možnost potápění nebo některého s dalších vodních sportů, rybaření nebo se vydat na výlet po pobřeží.V hotelu si lze také zapůjčit kolo. S plánováním výletů vám pomůže ochotný, vícejazyčný personál nebo využijte nabídku prodejního pultu.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Španělsko

Pokud pro vás není rezervace hotelu Španělsko příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Španělsko přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Španělsko , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/v%c4%9btrn%c3%a9-ml%c3%bdny-consuegra-toledo-4278679/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.