ruesendecs
Ubytování Rakousko – dovolená v létě i v zimě
Ubytování Rakousko

Ubytování Rakousko – dovolená v létě i v zimě

Rakousko si většina z nás spojuje se zimní dovolenou a lyžování na ledovci. Tato země však svým návštěvníkům nabízí řadu zajímavých míst i během letní sezóny. Zajistěte si ubytování Rakousko a poznejte tuto nádhernou zemi kdykoli během celého roku.

Vídeň

Jedná se o hlavní a zároveň i největší rakouské město, které je též významným politickým, kulturním i hospodářským centrem. Jeho historická část se nachází na Seznamu světového dědictví UNESCO. Město má velmi bohatou hudební tradici, která vyvrcholila na přelomu 18. a 19. století, kdy zde žili a působili význační hudební skladatelé. Vyberte si některou z možností ubytování Rakousko a poznejte toto kouzelné město.

 • Vídeňská státní opera
  Zaměřuje se především na klasická operní díla patří mezi nejdůležitější celosvětově proslulé operní scény.
 • Císařský palác Hofburg
  Řadí se mezi nejrozsáhlejší muzejní komplexy. Spatřit zde můžete, kromě jiného, některé exponáty spadající do panovnických sbírek.

Salzburg

Salzburg je čtvrtým největším rakouským městem, nachází se nedaleko německých hranic a protéká jím řeka Salzach. Jeho historické jádro je zapsáno na Seznamu světového dědictví UNESCO. Někdy bývá nazýváno jako Mozartovo město, neboť se zde slavný skladatel narodil.

 • Klášter svatého Petra
  Současný klášterní kostel zde byl vysvěcen na místě prvního opatství, jehož počátek se datuje na začátek 11. století.
 • Palác nebo zámek Mirabell
  Neoklasicistní stavba se nachází v centru města a se svými přilehlými zahradami náleží na Seznam kulturního dědictví UNESCO.

Kaprun

Proslulé středisko zimních sportů a letní turistiky se rozprostírá v severní části Vysokých Taur, na jejich okraji, část spadá do Národního parku Vysoké Taury.
Zavíta můžete do lyžařského střediska Kitzsteinhorn. Jeho první lanovka zde byla postavena po polovině 20. století a díky tomu se tak stalo prvním lyžařským střediskem na ledovci.

Ubytování Rakousko – inspirace pro každého

Rakousko sice od nás není až tak vzdáleno, ale pro jeho návštěvu je rozhodně vhodné si vybrat některou z možností ubytování Rakousko. Jen tak si vychutnáte návštěvu této úžasné země. Můžete se nechat inspirovat našimi tipy.

 • Park Hyatt Vienna
  Hotel se nachází v centru Vídně, nedaleko nákupních a zábavních zón. Hostům nabízí ubytování v klimatizovaných a elegantních pokojích. Součást výbavy hotelu je i fitness centrum, krytý bazén, hotelová restaurace nabízející mezinárodní kuchyni, moderní kavárna a k večernímu posezení zve salónek. Vychutnat si můžete též saunu nebo Spa & Wellness
  Samozřejmostí je pak pokojová služba, business centrum, 24 hodinová recepce, hotelový trezor nebo úschovna zavazadel. Pokud se v hotelu ubytujete s dětmi, můžete využít nabídku jejich hlídání.
 • Haus Steiner
  Haus Steiner se nachází v Salzburku a ubytovat se zde můžete v jednom ze dvou apartmánů, které jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlný a ničím nerušený pobyt. Součástí je lednička, mikrovlnná trouba a bezdrátový internet. Haus Steiner má i svoji vlastní zahradu.
 • Tauern Spa Hotel & Therme
  Zavítáte-li do Kaprunu, pak si vyberte ubytování Rakousko právě v Tauern Spa Hotel & Therme. Součástí tohoto resortu je sauna, venkovní bazén a dětský bazén, vířivka, sluneční terasa, bar nabízející chutné drinky, dětský koutek, restaurace, která vám na požádání připraví obědový balíček. Samozřejmostí jsou business centrum, služby concierge, výtah, 24 hodinová recepce, hotelový trezor nebo vícejazyčný personál.
  Relaxaci a odpočinek poskytne luxusní spa&wellnes, jehož součástí jsou turecké parní lázně, fitness a posilovna nebo kosmetické středisko.
  Ubytování je možné v prostorných a moderně vybavených pokojích, jejichž součástí je, kromě standardní výbavy, také minibar.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Rakousko

Pokud pro vás není rezervace hotelu Rakousko příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Rakousko přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Rakousko , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/hory-alpsk%c3%a1-kabina-rakousko-6933693/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.