ruesendecs
Ubytování na horách – vydejte se do Rakouska
Ubytování na horách

Ubytování na horách – vydejte se do Rakouska

Pokud patříte mezi milovníky hor, rozhodně byste měli navštívit Rakousko. Tato země nabízí svým návštěvníkům horské sportovní aktivity během celého roku. Velmi často navštěvovaným místem je Zell am See. Region nabízí ledovec, horu i jezero. Tato kombinace přírodních krás z něj vytváří místo ideální pro celoroční pobyt.

Ubytování na horách nabízí oblast Zell am See

Lázně Zell am See jsou zároveň hlavním městem stejnojmenného okresu rozkládajícího se v rakouské spolkové zemi Salcbursko. Kromě toho patří mezi významná turistická centra. Nedaleko místa se nachází nádherné Zellské jezero a k dispozici je i blízké letiště, které hojně využívají sportovní piloti a milovníci kluzáků.

Zell am See poskytuje potřebné zázemí pro turisty všech věkových kategorií a v každém ročním období. Velké množství návštěvníků do těchto míst zavítá i v zimě, neboť je láká návštěva nedalekých lyžařských středisek Kaprun a Saalbach, v nichž je k dispozici celá řada dokonale upravených sjezdových tratí. Během léta čeká na návštěvníky velké množství upravených a dobře značených cyklistických a turistických stezek. Během výletů mohou obdivovat nádhernou horskou krajinu, kterou doplňují třpytivé hladiny jezer.

 • Zellské jezero
  Během zimy jezero dokonale zamrzne a díky tomu je využíváno pro zimní sportovní aktivity. V letním období brázdí jeho hladinu čluny. Na své si přijdou také milovníci plavání nebo potápění,ale jen v případě, že jim nevadí chladnější voda.
 • Kaprun
  Využít zde můžete nově vzniklé lyžařské středisko, které bylo na ledovci vybudováno a jež patří mezi největší lyžařské oblasti Rakouska.

Ubytování na horách – tipy pro vás

 • Hotel Der Sonnberg
  Pokud hledáte ubytování na horách vhodné pro váš pobyt, může to být třeba Hotel Der Sonnebreg. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, který disponuje moderními pokoji s bezdrátovým připojením k internetu, ledničkou, plochou televizí a soukromou saunou.
  Návštěvníkům hotelu jsou také k dispozici skříňky určené pro úschovu lyží, pokojová služba, trezor, úschovna zavazadel nebo kopírka. Veškerou péči obstarává příjemný a vícejazyčný personál, který vždy ochotně poskytne i potřebné rady.
  Jestliže do hotelu zavítáte vlastním automobilem, můžete pro jeho parkování využít bezplatné parkoviště, které hotel svým návštěvníkům poskytuje.
 • Hotel Berner
  Čtyřhvězdičkový hotel Berner se nachází v dochodové pěší vzdálenosti od Zell am See Train Station. Ubytovat se můžete v některém z pokojů, které poskytují příjemný pobyt a jsou vybaveny vlastní koupelnou, bezplatným připojením k Wi-Fi, televizí se satelitním příjmem, telefonem a minibarem.
  V hotelu je k dispozici také bazén, venkovní zahrada, Spa & Wellness centrum, sauna, venkovní terasa a přístup na lyžích.
  Využít můžete též služby concierge, trezor nebo úschovnu zavazadel. Zajímavé výlety nabízí výletní pult. K dispozici je ochotný a vícejazyčný personál. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází několik barů a restaurací.
 • Superior Hotel Tirolerhof – Zell am See
  Jestliže hledáte hotel, který nenabízí pouze ubytování, ale také možnosti aktivního odpočinku, pak je právě Superior Hotel Tirolerhof – Zell am See ideální volbou.
  Hotel je umístěný nedaleko centra města, několik minut pěší chůze od zajímavých míst. Patří mezi ně například Strandbad Zeller See nebo Zell am See Train Station.
  Ubytování je zajištěno v pohodlných pokojích a k aktivnímu odpočinku zvou fitness s posilovnou nebo bazén. Chcete-li relaxovat, můžete využít odpočinek na terase, v sauně nebo ve Spa & Wellness centru. Místní speciality nabízí restaurace, která je součástí hotelu, drink si můžete objednat v místním baru. V hotelovém komplexu jsou k dispozici také skříňky na lyže, společenská místnost, vícejazyčný personál, úschovna zavazadel nebo pult s prodejem výletů.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu na horách

Pokud pro vás není rezervace hotelu příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd na horách přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace na horách , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/jezero-hory-zell-am-see-kaprun-1064101/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.