ruesendecs
Ubytování Krkonoše – návštěva nejvyššího pohoří našeho území
Ubytování Krkonoše

Ubytování Krkonoše – návštěva nejvyššího pohoří našeho území

Hledáte-li na našem území pohoří s vysokohorským rázem, naplánujte si návštěvu Krkonoš. Toto nádherné pohoří si pro své návštěvníky připravilo úžasné skalní hřebeny, hluboká vysokohorská údolí, velké množství vodopádů a dokonale vybavená turistická a rekreační střediska. Využijte nabídku ubytování Krkonoše a zažijte nezapomenutelnou letní nebo zimní dovolenou.

Harrachov

Jedno z významných krkonošských rekreačních center. Město se rozprostírá v údolí horské říčky Mumlavy, která má na svém toku nádherné vodopády, jež jsou velmi snadno přístupné i rodinám s malými dětmi. Cestou potkáte muzeum Šindelka, kde je vystavena expozice zaměřená na mysliveckou tématiku a občerstvení nabízí Restaurace Mumlavská bouda.
Lyžařské středisko se také proslavilo mamutím skokanským můstkem, který se řadí mezi největší na celém světě. Poblíž centra města můžete navštívit Anenské údolí, které je vyhlášeno přírodní památkou a popularitu mi přinesla jeho šafránová louka. Tuto vzácnou květinu zde můžete spatřit kvést během jara. Louku v tomto čase zdobí tisíce šafránových kvítků.
Z Harrachova do Tanvaldu můžete využít netradiční dopravu, kterou nabízí železniční trať Zubačka. Jedná se o jízdu historickým vláčkem, jehož trasa prochází i několika tunely. Harrachov samozřejmě nabízí také různé možnosti ubytování Krkonoše.

Jánské Lázně

Městečko si zachovává ráz typický pro lázeňskou oblast. Nad ním se tyčí Černá hora, která se řadí do skupiny krkonošských velikánů. Pro turisty je městečko dokonalým výchozím bodem pro výlety a horské túry. Na své si přijdou i milovníci horské cyklistiky. Na Černou horu vede kabinová lanovka. Z Černé hory vede pak několik dobře značených cyklistických i turistických tras po hřebenech pohoří. Cestou narazíte i na několik horských restaurací nabízejících tradiční krkonošské pokrmy. Využijte možnost ubytování Krkonoše a užívejte se lázeňskou i horskou atmosféru tohoto nezapomenutelného místa.

Špindlerův Mlýn

Toto krkonošské středisko je oblíbeným cílem pro zimní i letní pobyty. V zimě můžete využít několik lyžařských areálů, v létě zase bobovou dráhu a další letní atrakce.

Možnosti ubytování Krkonoše

Každé horské středisko nabízí různé možnosti ubytování Krkonoše. Na své si přijdou jak milovníci hotelů, tak i ubytování v soukromí. Podívejte se na některé tipy.

 • Hotel Savoy
  Nachází se ve Špindlerově Mlýně, nedaleko lyžařského centra Svatý Petr a AQUA Parku Špindlerův Mlýn.
  Hostům je k dispozici business centrum, hlídání dětí, pokojová služby, v zimním období půjčovna lyží a lyžárna, 24 hodinová recepce, Wi-Fi připojení, bankomat, vířivka, hotelový trezor.
  Ubytování je možno v klasických i rodinných pokojích, jejichž součástí je i minibar. Pokoje jsou bezbariérové.
 • Harmony Club Hotel
  Hotel nabízí své služby ve Špindlerově Mlýně. Hostům je k dispozici business centrum, 24 hodinová recepce, pokojová služba, kopírka a fax, turecká lázeň, Wi-Fi, v zimním období lyžárna a půjčovna lyží, restaurace, bar, bazén, v létě půjčovna kol, fitness centrum a pro rodiny s dětmi kryté dětské hřiště a dětský klub.
  Ubytovat se lze v klasickém nebo rodinném pokoji s dětskou postýlkou
 • Wellness Hotel Windsor
  Hotel je k dispozici ve Špindlerově Mlýně. Svým návštěvníkům nabízí ubytování ve standardně vybavených nekuřáckých pokojích klasických nebo rodinného typu, s mini barem, televizí a bezbariérovým přístupem. Součástí hotelu je Spa, lyžárna, Wi-Fi, dětský koutek, bowling, terasa, bezpečnostní schránka, krytý bazén, prostor pro posezení, pokojová služba. V případě, že do města přijedete svým vozem, je zajištěno jeho parkování zdarma.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Krkonoše

Pokud pro vás není rezervace hotelu Krkonoše příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Krkonoše přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Krkonoše , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/photos/winter-mountains-krkono%c5%a1e-mountains-2285329/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.