ruesendecs
Ubytování Karlovy Vary – příjemný pobyt a dokonalý odpočinek
Ubytování Karlovy Vary

Ubytování Karlovy Vary – příjemný pobyt a dokonalý odpočinek

Toto nádherné a proslulé lázeňské město nechal založit již král a císař Karel IV. Svými termálními a minerálními prameny se však proslavilo až mnohem později a i v současné době si svůj věhlas stále zachovává, o čemž svědčí velké množství návštěvníků, kteří v tato místa každoročně zavítají. K lázeňským účelům sice slouží již pouze dva z původních šesti balneoprovozů, ale to nijak nesnížilo zájem o lázeňské procedury. Také možnosti ubytování Karlovy Vary jsou dosti rozsáhlé. Využít tak pro svůj pobyt můžete některý z nádherných hotelů, penzionů nebo apartmánů.

Karlovy Vary – žádané lázeňské město

Lázeňská péče, která je ve městě poskytována, vynesla Karlovy Vary mezi nejznámější evropské lázně.

Centrum tvoří Vřídelní kolonáda s pramenem Vřídlo, jehož vody tryskají do výše až 12 metrů. Tento nejznámější lázeňský pramen poskytuje termální vodu pro všechna zařízení a dokonce je i výchozí surovinou při výrobě karlovarské vřídelní soli. K dostání jsou také suvenýry, které se vyrábějí jeho zkameňováním. Nejčastěji se jedná o zkamenělé růže. Vřídelní kolonádu poznáte velmi snadno, neboť se jedná o velmi moderní stavbu, která je prosklená a někdo by tak mohl namítnout, že úplně nezapadá do historického lázeňského stylu, který se ve městě objevuje.

Pokud se vypravíte do okolních lázeňských lesů, můžete se těšit na nádhernou přírodu a velké množství vyhlídek, které se zde ukrývají.

Tipy pro ubytování Karlovy Vary

Rozhodnete-li se strávit několik dní v tomto nádherném lázeňském středisku, máte různé možnosti ubytování Karlovy Vary. Možná se necháte inspirovat těmito tipy.

 • Hotel Dvorana
  Čtyřhvězdičkový hotel je umístěný nedaleko známých památek. Kromě nádherně vybavených, klimatizovaných a nekuřáckých pokojů, v nichž je i minibar a plochá televize, naleznete v hotelu hernu, saunu, kosmetické a masážní studio, kulečník nebo business centrum. Pokoje jsou bezbariérové.
  Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu. Využít můžete také pokojovou službu, hodinovou recepci, čistírnu, kopírku, úschovnu zavazadel, možnost praní prádla nebo kopírku.
  Stravování je zajištěno v restauraci, ta je součástí hotelu. V případě, že do města přijíždíte vlastním automobilem, hotel nabízí bezplatné parkování. Nedaleko hotelu je letiště Karlovy Vary.
 • Hotel Ontario Garni
  Hotel je umístěný tak, že z něj máte snadný přístup ke všem známým památkám, které město svým návštěvníkům nabízí. Nedaleko hotelu se nachází též nejznámější Vřídelní kolonáda a Mlýnská kolonáda.
  Pokoje jsou vybaveny tak, aby byl pobyt v nich pohodlný a příjemný. Využít lze také služby concierge, úschovnu zavazadel, hotelový trezor nebo 24 hodinovou recepci. V případě pěkného počasí je možno relaxovat na terase, která je součástí hotelu. Vždy ochotný a vícejazyčný personál poskytne veškeré potřebné informace ohledně zajímavostí města a jeho okolí.
 • Hotel Romance Puškin
  Hotel je umístěný v centru města. Poskytuje tak snadný přístup k jeho zajímavostem a k Vřídelní a Mlýnské kolonádě.
  Svým hostům nabízí hotel, kromě jiného, celou řadu relaxačních i kosmetických služeb. Můžete tak nechat hýčkat svoje tělo dokonalou masáží nebo aplikací pleťové masky. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu.V nabídce naleznete také business centrum, 24 hodinovou recepci, čistírnu, směnárnu, trezor nebo úschovnu zavazadel.
  Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, kde se podávají snídaně, obědy i večeře.
  V případě, že se chcete vydat na výlet do blízkého nebo vzdálenějšího okolí, vždy ochotný personál vám doporučí zajímavosti a památky, které stojí za návštěvu.
  Nedaleko hotelu se nachází také letiště Karlovy Vary.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Karlovy Vary

Pokud pro vás není rezervace hotelu Karlovy Vary příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Karlovy Vary přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Karlovy Vary , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:


Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/karlovy-vary-karlovy-vary-2831021/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.