ruesendecs
Ubytování Itálie – pohoda i aktivní dovolená
Ubytování Itálie

Ubytování Itálie – pohoda i aktivní dovolená

Itálie je místo, které své návštěvníky láká z mnoha důvodů. Někdo do této nádherné země vyráží k moři, jiný na hory. Je to země, která nabízí aktivní dovolenou nebo jen odpočinek, mnoho turistických i historických zajímavostí, přírodní parky a nachází se zde velké množství památek světového dědictví UNESCO. Rozhodněte se pro ubytování Itálie a vychutnávejte si tuto nádhernou zemi plnými doušky.

Co navštívit v Itálii

 • Hlavní město Řím
  Rozkládá se na řece Tibeře, nedaleko pobřeží Středozemního moře. Město je bohaté na umělecké a historické památky a jeho historické jádro se stalo součástí Světového dědictví UNESCO. Patří mezi nejstarší evropská města. K nevýznamnějším městským památkám se řadí Koloseum, Forum Romanum, Pantheon nebo Andělský hrad. Proslavil jej i světoznámý systém veřejných vodovodů. Většina z nich funguje i v současné době. Navazuje na něj soustava kašen a fontán. Nejznámější je Fontána di Trevi. Využijte možnost ubytování Itálie a vydejte se prozkoumat minulost i současnost tohoto okouzlujícího města.
 • Neapol
  Neapol je středisko regionu Kampánie. Proslavila se svými hrady a často se stává výchozím bodem pro návštěvu okolních zajímavostí. Patří mezi ně Vesuv nebo Pompeje. Pokud máte odvahu vydat se na stále činnou sopku, rozhodně si nenechte ujít výstup na Vesuv a nahlédněte do jeho kráteru. Tento vulkán se tyčí nad městem. Za návštěvu stojí i Pompeje, město, které je pohřbeno v sopečném popelu. Historické centrum Neapole se nachází na seznamu světového dědictví UNESCO.
 • Benátky
  Jsou považovány za jedno z nejromantičtějších měst. Jejich starobylé centrum stojí na vodě a vy jím můžete proplouvat na některé z gondol, které brázdí hladiny kilometry dlouhých vodních kanálů.
  Asi nejznámější je Canal Grande, který se vine ve tvaru písmene S historickým centrem města a míří k němu většina návštěvníků. Benátky můžete navštívit v případě, že se vydáte na severovýchod Itálie.

Možnosti ubytování Itálie

Vzhledem k tomu, že Itálie nabízí nepřeberné možnosti pro dovolenou letní i zimní, stojí za to využít některou z možností ubytování Itálie a vydat se na průzkum této nádherné dovolenkové destinace. Podívejte se na některé ubytovací služby.

 • Palm Gallery Hotel
  Palm Gallery Hotel můžete navštívit v Římě. Nachází se nedaleko zajímavých městských památek. Ubytování nabízí v moderně zařízených pokojích, které zajišťují pohodlný a příjemný pobyt. Součástí pokojové výbavy je lednice, minibar, mikrovlnná trouba a vysoušeč vlasů. Hotel disponuje bazénem a vířivkou a samozřejmostí je pokojová služba, recepce, kuřárna a bezdrátový internet.
 • The Inn at the Spanish Steps-Small Luxury Hotels
  Tento čtyřhvězdičkový hotel se také nachází v Římě a řadí se mezi hotely velmi moderní. Velkou výhodou je i jeho poloha v centru města.
  Součástí hotelu je 24 hodinová recepce, střešní terasa, business centrum, vířivka, prodejní pult s výlety, kopírka, úschovna zavazadel nebo kuřárna. Samozřejmostí je pak pokojová služba a internet.
  Ubytovat se lze v prostorných pokojích s klimatizací, minibarem, lednicí a mikrovlnnou troubou.
 • Napoli Mia Hotel
  Hotel je umístěn v centru města Neapol a poblíž něj se nacházejí některé zajímavé objekty. Součástí výbavy hotelu je bazén, masážní a kosmetické centrum, bezdrátové připojení k internetu, pult s prodejem výletů, kopírka, úschovna zavazadel, výtah, hotelový trezor, společenská místnost nebo kuřárna. Návštěvníci mohou také využít služby concierge, možnost pronajmout si kolo, vychutnají si gurmánskou snídani.
  K ubytování jsou připravené prostorné pokoje s klimatizací, minibarem a vysoušečem vlasů, jež disponují vybavením, které zajistí příjemný a pohodlná pobyt.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Itálie

Pokud pro vás není rezervace hotelu Itálie příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Itálie přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Itálie , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/raj%c4%8data-caprese-mozzarella-bazalka-1580273/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.