ruesendecs
Ubytování Itálie – nejen Řím a Benátky
Ubytování Itálie

Ubytování Itálie – nejen Řím a Benátky

Itálie je země, kterou každým rokem navštíví velké množství turistů. Láká nejen na historické a kulturní památky, ale také na nádhernou přírodu, čisté pláže, průzračné mořské vody, vynikající středomořskou kuchyni a různé možnosti ubytování Itálie. Kam se vydat a kde se ubytovat? Nechte se inspirovat těmito tipy.

Národní park Gargano

Vypravíte-li se do jihovýchodní oblasti Itálie, zavítejte do národního parku Gargano, který se rozkládá na stejnojmenném poloostrově. V celé oblasti můžete narazit na krasové útvary, jeskyně nebo lomy. U pobřeží se nacházejí nádherné útesy i čisté pláže s letovisky, která nabízejí ubytování Itálie. Centrum turistického ruchu představuje Vieste – jedno z významných historických měst této oblasti. Za návštěvu stojí i pobřežní jezera Lago di Lesina a Lago di Varano. Vzhledem k tomu, že okolí jezera je navštěvované jen málo, zachovává si svou poklidnou atmosféru.

Pompeje – místo pohřbené sopkou Vesuv

Toto místo se nachází v provincii Napoli. Jeho trosky jsou zapsány na Seznamu světového dědictví UNESCO. Zajímavou a nezapomenutelnou podívanou nabízí i výstup na nejznámější sopku Vesuv. Trasu zvládnou všechny věkové kategorie. Pokud nejste v Itálii autem, můžete se do Herculanea – přístavní letovisko pod sopkou, dostat vlakem z Neapole, kde můžete využít ubytování Itálie. Cesta trvá asi 15 minut. Pokud vystoupáte až na samotný vrchol sopky, ocitnete se ve výšce necelých 1 300 metrů nad mořem. Vesuv netvoří jen samotná sopka, ale jedná se o celý národní park.

Možnosti ubytování Itálie

Vzhledem k tomu, že Itálie má svým návštěvníkům co nabídnout, každý do těchto míst míří minimálně na několik dnů, proto zde také hledá vhodné možnosti ubytování Itálie.

  • Hotel Torre Santamaria
    Hotel se nachází nedaleko Národního parku Gargano, blízko pláže, ve městě Mattinata. Hostům nabízí hotelovou úschovnu zavazadel, parkování v areálu zdarma, Wi-Fi, nekuřácké pokoje, bezbariérový přístup. Součástí hotelu je restaurace, bar, salónek, vířivka, venkovní bazén, zahrada, terasa, solárium. Rodinám s malými dětmi jsou k dispozici pokoje rodinného typu, s možností dětské postýlky.
  • Tipico Resort
    Tipico resort se nachází v městečku Alberobello. To bychom nalezli v Apulii – v jihovýchodní části Itálie. Tuto oblast omývají vody Jaderského a Jónského moře. Městečko se stalo součástí světového dědictví a to především díky své unikátní architektuře. Pokud využijete možnost ubytování Itálie v Tipio Resortu, můžete se těšit na elegantní apartmány vybavené klimatizací. Samozřejmostí je W-Fi v celém objektu. Některé ubytovací kapacity jsou umístěné do klasických apuliánských domů další pak do kamenných budov. Využít můžete také ubytování Itálie v pokojích rodinného typu. Na ubytované hosty čeká půjčovna kol, tenisový kurt nebo kurz vaření či jízdy na koni. Vyrazit můžete i do okolí na zajímavé výlety.
  • Du Lac Et Du Parc Grand Resort
    Tento resort t se nachází poblíž jezera, ve městě Riva del Garda. Necelých 10 minut pěší chůze naleznete přístavní města San Nicolò a Spiaggia dei Sabbioni. Pro své návštěvnínky si resort připravil recepci s 24 hodinovým provozem, business centrum, parkování zdarma, služby concierge, animační tým, turecké lázně, na požádání upravený jídelníček, fitness centrum, Spa, Wi-Fi v celém areálu. Návštěvníci resortu mohou také využít restauraci, bar, půjčovnu kol, společenských her nebo kanoí. V areálu je také windsurfing, venkovní tenisový kurt a probíhají zde také kurzy vaření. Resort pamatuje také na rodiny s dětmi. Pro ně je zajištěno jejich hlídání a rodiče mohou využít rodinné pokoje, kryté dětské hřiště nebo dětský klub.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Itálie

Pokud pro vás není rezervace ubytování Itálie příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Itálie přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Itálie , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/kan%c3%a1l-ben%c3%a1tky-gondoly-it%c3%a1lie-voda-3547224/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.