ruesendecs
Ubytování Chorvatsko – dovolená v létě i v zimě
Ubytování Chorvatsko

Ubytování Chorvatsko – dovolená v létě i v zimě

Chorvatsko se řadí mezi velmi oblíbené dovolenkové destinace a to hned z několika důvodů. Samozřejmostí je moře, které láká k pobytu nejvíce návštěvníků. Mezi další výhody patří různé možnosti ubytování Chorvatsko, příjemní a pohostinní lidé a velké množství dobře vybavených turistických center. Na své si přijdou jak milovníci památek, tak i vyznavači sportovních aktivit. Kromě příjemného klimatu si zde můžete pochutnat i na místních specialitách, u kterých hrají prim plody moře. Chorvatsko je destinace, kterou lze navštívit celoročně.

Místo pro vaši dovolenou

Vzhledem k tomu, že Chorvatsko nabízí velké množství nádherných destinací, není jednoduché se rozhodnout, která bude pravá právě pro vás. Možná se necháte inspirovat těmito tipy.

 • Bol
  Rozkládá se v jižní části ostrova Brač a proslavil se především díky své pláži Zlatni rat táhnoucí se po pobřeží Jaderského moře. Název získala díky svému tvaru – podobá se totiž rohu. Pláž je oblázková a pokaždé má trochu jiný tvar. Vybíhá totiž do moře a jeho vlny mění její sklon i zahnutí. Pokud patříte mezi milovníky historie, vydejte se do nedalekého lesíku, kde si můžete prohlídnout zbytky římské villy.
 • Split
  Pokud plánujete návštěvu Dalmácie, rozhodně nesmíte vynechat návštěvu Splitu. Jedná se o velmi významné turistické centrum, které také nabízí různé možnosti ubytování Chorvatsko . Historická část města se nachází na seznamu světového dědictví UNESCO. Mezi známé symboly města se řadí promenáda Riva, která se rozprostírá podél přístavní zátoky staré městské části.
 • Supetar
  Další z nádherných měst ostrova Brač a zároveň jeho centrum. Navštívit jej můžete v případě, že se vydáte do jeho severní části. Základ tvoří samotné město a přináležejí k němu ještě tři další vesnice – Splitska, Mirca a Škrip. Součástí města je nádherná promenáda.

Možnosti ubytování Chorvatsko

Pokud se rozhodnete strávit svoji dovolenou v Chorvatsku, můžete si vybrat z nabídky různých druhů ubytování. Samozřejmostí jsou hotely a hotelové komplexy s různými turistickými službami. Pokud hledáte ubytování klidnějšího charakteru, volte apartmány nebo apartmánové domy. Na své si zde přijdou i milovníci kempaření.

 • Villa Ana Bol
  Ubytovat se zde můžete v 15 prostorných a světlých apartmánech, k nimž patří tenisové kurty a venkovní bazén. Kromě toho je ubytovaným hostům k dispozici terasa bezplatné připojení k internetu nebo bazén pro děti. Místo a klid pro odpočinek nabízí také dokonale upravená zahrada.
  Pokud chcete využít stravovací služby, poskytuje je vlastní restaurace. Mimo to se v okolí Villy nachází i velké množství restaurací nabízejících mezinárodní kuchyni. Kromě tenisu můžete vyzkoušet windsurfing, rybaření a další vodní sporty. Vydat se můžete také na výlety do okolí se kterými vám poradí vždy ochotný a znalý personál
 • Hotel Pastura
  Čtyřhvězdičkový hotel nabízí své ubytovací služby nedaleko Supetaru. Ubytovat se zde můžete v prostorných pokojích, které jsou vybaveny tak, aby váš pobyt zde byl příjemným a nerušeným zážitkem. Ubytování zde naleznou i rodiny s malými dětmi. Součástí hotelu je sauna, fitness a posilovna.

 • Hotel Villa Adriatica – Adults Only

  Hotel nabízí standardně vybavené pokoje s klimatizací a vysoušečem vlasů. Pamatováno je i na rodiny s dětmi. Součástí hotelové výbavy jsou tenisové kurty, bazén, sauna, masážní a kosmetické centrum, kavárna, stylová restaurace a 24 hodinová recepce. Pro večerní posezení se nabízí salonek. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu. Využít lze také služby směnárnu, úschovnu zavazadel, concierge nebo prodejní pult nabízející velké množství výletů.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Chorvatsko

Pokud pro vás není rezervace hotelu Chorvatsko příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Chorvatsko přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Chorvatsko , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/dubrovn%C3%ADk-chorvatsko-512798/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.