ruesendecs
Ubytování Bulharsko – dovolená nejen pro rodiny s dětmi
Ubytování Bulharsko

Ubytování Bulharsko – dovolená nejen pro rodiny s dětmi

Chystáte se na dovolenou a hledáte místo s vyhřátým mořem a písečnými plážemi? Přesně to nabízí pro letní odpočinek Bulharsko. Kromě toho jsou zde různé možnosti ubytování Bulharsko, zajímavá místa lákající k návštěvám, nádherná příroda a celá řada sportovních aktivit. Často vyhledávanou oblastí je Slunečné pobřeží.

Turistická letovisky

Pokud zavítáte na bulharské pobřeží, čeká zde na vás velké množství nádherných turistických letovisek nabízejících dokonalé zázemí a řadu služeb. To vše je dobrým předpokladem pro dokonalou dovolenou. Mezi známá a často navštěvovaná místa patří Nesebar – starobylé městečko. Zapomínat nesmíme ani na Zlaté písky. Toto turistické centrum se rozprostírá nedaleko Varny, což je největší bulharský přístav. Mezi návštěvníky vyhledávaná místa patří také Slunečné pobřeží, které najdete na bulharské riviéře.

Letoviska, která Bulharsko svým návštěvníkům nabízí, jsou velmi rozmanitá a nabízejí celou řadu prázdninových aktivit. Vybrat si můžete i některou z nabídky ubytování Bulharsko. Na turisty zde čekají jak hotely, tak i ubytování v soukromých vilkách nebo apartmánech. Na své si přijdou i milovníci kempingu.

Celé pobřeží je poseto moderními a nově postavenými hotely, které nabízejí služby vysoké kvality. Některé z nich jsou určeny přímo pro rodiny s malými dětmi, připravují pro ně zajímavé animační programy, dětská hřiště i bazény opatřené vodními skluzavkami a dalšími vodními prvky. Některé hotely nabízejí i možnost hlídání dětí.

 • Slunečné pobřeží
  Jedná se o nejvyhledávanější bulharskou oblast určenou pro letní dovolenou a odpočinek. Vzhledem k jeho rozsáhlosti můžete využít jízdu vláčkem, který po letovisku jezdí. Vyzkoušet si zde můžete také některý z vodních sportů. Na své si přijdou i milovníci vodních radovánek, na něž zde čekají skluzavky, tobogány a akvaparky.
  Pobřežní pláž je dlouhá, s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Výhodou je i její rozdělení na část určenou pro rodiny s dětmi a část pro ty, kdo vyhledávají noční život.

Ubytování Bulharsko – tipy pro vás

Pokud přemýšlíte o tom, že by Bulharsko mohlo být místem vaší dovolené, podívejte se na některé tipy pro ubytování Bulharsko.

 • Park Hotel and SPA Vella Hills
  Park Hotel and SPA Vella Hills se nachází ve Velingradu, ve středním Bulharsku. Čtyřhvězdičkový resort poskytuje svým návštěvníkům ubytování v příjemně vybavených, klimatizovaných pokojích.
  Součástí hotelu je opalovací terasa, bazén, sauna, centrum s kosmetickou péčí, zahrada, dětské hřiště, společenská místnost, úschovna zavazadel a venkovní gril.
  Samozřejmostí je 24 hodinová recepce, bezplatné připojení k internetu, pokojová služba nebo hlídání dětí. V případě, že chcete prozkoumat okolí, můžete si zapůjčit v hotelové půjčovně kolo a vydat se na cyklovýlet. Trasu vám pomůže naplánovat vždy ochotný personál.
 • Villas in Katarino SPA Complex
  Komplex nabízí ubytování v pohodlných vilkách vybavených tak, aby byl pobyt pro každého návštěvníka příjemným zážitkem. Součástí vilek je kuchyně s jídelním koutkem a malá teráska umožňující posezení. Na místě je také k dispozici bezdrátový internet.
 • Wave Resort – Ultra All Inclusive
  Resort je umístěný ve městě Aheloy, které se nachází nedaleko Slunečného pobřeží. Svým hostům nabízí ubytování ve standardně zařízených pokojích. Součástí resortu je venkovní bazén, úschovna zavazadel a samozřejmostí je i bezdrátový internet. K dispozici je příjemný multijazyčný personál, který vždy poradí a ochotně pomůže. Nedaleko resortu se nachází Aqua Paradise nebo Old Nessebar, které patří mezi hlavní turistická letoviska nacházející se na pobřeží Černého moře, nedaleko mezinárodního letiště Burgas.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Bulharsko

Pokud pro vás není rezervace hotelu Bulharsko příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Bulharsko přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Bulharsko , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/bulharsko-sarafovo-kitesurfing-mo%C5%99e-4477876/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.