ruesendecs

Author Archives: studio Makawiel

Jak poznat falešné recenze hotelů?

Jak poznat falešné recenze hotelů?

Důvěřujete recenzím hotelů, které si pročítáte online? Výzkumy ukázaly, že jeden ze sedmi nejlepších hotelů a turistických destinací jeví očividné znaky falešných recenzí, jejichž cílem je posunout je na první místo v žebříčku oblíbených míst k ubytování. Mnoho hostů je následně zklamáno a cítí se podvedeno, ovšem jen málo z nich požaduje náhradu. Na tuto skutečnost se spoléhají majitelé a provozovatelé hotelů, kteří své recenze „vylepšují“. Číst více »

Hotel Český Krumlov – brána Šumavy

Hotel Český Krumlov – brána Šumavy

Pokud se vydáte do jižních Čech, rozhodně si naplánujte návštěvu Českého Krumlova. Toto turistické a kulturní centrum se rozkládá pod hřebenem Blanského lesa a protéká jím nejdelší česká řeka Vltava. Středověké centrum je nejen městskou památkovou rezervací, ale také jej nalezneme na seznamu světového dědictví UNESCO. S dalšími městy Šumavského podhůří bývá nazýváno Branou Šumavy. Číst více »

Kam na výlet tento víkend v Praze

Kam na výlet tento víkend v Praze

Strávit příjemný víkend v hlavním městě lze různým způsobem. Záleží na individuálních prioritách každého člověka a také na skloubení zájmů všech členů rodiny, pokud se na víkend do Prahy vydáte s celou rodinou. Praha nabízí jak spoustu historických památek, tak nesčetné možnosti kulturního vyžití a zábavy. Číst více »

Krásné město Salamanca překvapí nejen architekturou

Salamanca

Salamanca je španělské univerzitní město, které se nachází poblíž Madridu. Je také hlavním městem stejnojmenné provincie a součástí autonomního společenství Kastilie a León. Kromě sídla univerzity je také kulturním a turistickým centrem, které však největší rozkvět zažilo v 16. století. Z té doby také pochází řada pamětihodností, především zdejší chrám a klášter sv. Štěpána. Číst více »