ruesendecs

Author Archives: studio Makawiel

Hotel Drážďany – nejen Vánoční trhy, ale také bohatá historie

Hotel Drážďany

Vzhledem k tomu, že Drážďany jsou pro nás v přijatelné dojezdové vzdálenosti, velmi často se do tohoto města vydáváme za nákupy. Proslavený je i Vánoční trh – Striezelmarkt, který je nejstarším trhem v Německu. Kromě nákupů však město nabízí i celou řadu zajímavých památek a muzeí. Vyberte si k ubytování nějaký místní hotel Drážďany a můžete si město prohlédnout třeba během prodlouženého víkendu. Spojíte tak příjemné s užitečným. Číst více »

Ubytování Olomouc – dovolená na Hané

Ubytování Olomouc

Olomouc – metropole Hané, město olomouckých sirečků, mezinárodní zahradnické a květinové výstavy, vinných slavností a celé řady zajímavých historických budov. Na to vše láká město své návštěvníky. Rozhodně stojí za to, sem zavítat. Olomouc je také historickou metropolí Moravy. Vyberte si z ubytování Olomouc, zůstaňte zde několik dní a poznejte toto nádherné město. Číst více »

Ubytování Harrachov nabízí nejen zimní dovolenou pro celou rodinu

Ubytování Harrachov

Harrachov a jeho okolí patří mezi nejznámější rekreační centra západní části Krkonoš. Slávu mu přinesl sportovní areál, jehož součástí jsou i obří skokanské můstky, které hostily jak závody světového poháru v letech na lyžích, tak i mistrovství světa. Využijte možnost nabídky ubytování Harrachov a poznejte trochu blíže toto nádherné podhorské město. Čekají tu na vás aktivity během celého roku. Číst více »

Dovolená Zanzibar – svěžest zelené přírody, nádherné pláže a spousta odpočinku

Dovolená Zanzibar

Zanzibar je sice malý ostrov nacházející se u pobřeží Tanzanie, svým návštěvníkům však má rozhodně co nabídnout a tak bude dovolená Zanzibar zážitkem pro celý život. Na každého návštěvníka zde čeká nejen koupání v Indickém oceánu a odpočinek na překrásných plážích, ale také ubytování v luxusních hotelových komplexech a všudypřítomná zeleň. Na ostrov se můžete vydat v kteroukoli roční dobu, nejvyšší teploty se zde objevují během prosince až března, nejnižší (asi 25 ºC) pak během července a srpna. Chcete-li se vyhnout srážkám, naplánujte svoji cestu v tato místa na měsíce duben a květen. Číst více »

Dovolená Turecko – Orient kam se podíváš

Dovolená Turecko

Chcete-li zažít nevšední dovolenou plnou zážitků, přírodních i kulturních zajímavostí spojenou s odpočinkem, cestováním, relaxací a dobrým jídlem, pak je to právě dovolená Turecko. Tato orientální země bývá velmi často spojována s tajemnými pověstmi a bájemi, navíc se rozkládá na pomezí dvou kontinentů. Své návštěvníky láká nejen na netradiční polohu, ale také na pamětihodnosti, nádherné moře azurové barvy, zajímavou přírodu, orientální kulturu, v níž se střetávají vlivy evropské a asijské, a dobré jídlo. Číst více »