ruesendecs

Author Archives: studio Makawiel

Hotel Glasgow – místo pro dokonalé nákupy

Hotel Glasgow

Město Glasgow je největším městem Skotska a ve Spojeném království je pak třetím největším v pořadí. Rozprostírá se v nejvíce průmyslové oblasti země, mezi zálivy Firth of Forth a Firth of Clyde. Centrum města bylo, podle legeny, založeno v 6. století. V současné době tu můžete potkat muže v sukních a ochutnáte tu nejlepší whisky. Na své si přijdou nejen vyznavači historie nebo výtvarného umění, ale i milovníci nakupování. Číst více »

Dovolená Rakousko – aktivní odpočinek i relaxace

Dovolená Rakousko

Rakousko nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství nádherných míst, která stojí za návštěvu. Rakousko – to není je Vídeň. Můžete si užívat čerstvý vysokohorský vzduch, objevovat nádhernou přírodu, překrásná jezera či starobylé hrady a zámky. Na své si však přijdou i milovníci sportovních aktivit, v létě je to turistika, i ta vysokohorská, a v zimě zase pořádná lyžovačka. Dovolená Rakousko je tak ideální volba pro každého, kdo chce cestovat, vychutnávat si nové zážitky a poznat nová místa. Číst více »

Ubytování na horách – vydejte se do Rakouska

Ubytování na horách

Pokud patříte mezi milovníky hor, rozhodně byste měli navštívit Rakousko. Tato země nabízí svým návštěvníkům horské sportovní aktivity během celého roku. Velmi často navštěvovaným místem je Zell am See. Region nabízí ledovec, horu i jezero. Tato kombinace přírodních krás z něj vytváří místo ideální pro celoroční pobyt. Číst více »

Hotel Krkonoše – poznejte krásy našich nejvyšších hor

Hotel Krkonoše

Krkonoše jsou na našem území jediné hory, které nabízejí vysokohorský ráz. Během putování se zde můžeme setkat se skalními hřebeny, hlubokými údolími, rašeliništi, horskými vodopády i nádhernými loukami. Oko potěší i pohled na horské roubenky i zajímavé stavby patřící do oblasti lidové architektury. Celé území svým návštěvníkům nabízí nepřeberné množství značených turistických, cykloturistických i lyžařských tras či sjezdovek. Je tedy ideální volbou pro návštěvu v jakémkoli ročním období. K ubytování se nabízí některý hotel Krkonoše. Číst více »