ruesendecs
Praha  – Ubytujte se v centru Evropy
Dostupné ubytování v hotelu Praha

Praha – Ubytujte se v centru Evropy

Vydejte se i vy prozkoumat nejvýznamnější místa této české metropole, která je otevřená naprosto každému.

Historická část vás očaruje

Když přijedete do Prahy, nejspíše bude cílem vašeho zájmu historické jádro města. Oproti jiné metropoli je počet památek v Praze obrovský, tudíž se rozhodně nebudete nudit, ani když se tu ubytujete třeba na celý týden. Historické centrum Prahy je rozděleno do čtyř částí, ve kterých se prolínají nejrůznější architektonické styly a atmosféry, navštivte je během svého pohybu zcela všechny:

  • Staré Město – Při návštěvě Starého města vaší pozorností rozhodně nesmí uniknout právě Staroměstské náměstí , na kterém se nachází Staroměstská radnice, jež nese světoznámý Pražský orloj. Staré město je protkáno řadou barokních a gotických staveb, například nejznámější Týnský chrám.
  • Nové Město – V této části Prahy se můžete projít po nejvýznamnějším a nejmodernějším pražském náměstí, tedy po Václavském náměstí. Můžete se pokochat krásou Národního muzea i divadla, anebo se nechat okouzlit neobvyklými křivkami Tančícího domu.
  • Hradčany – Hradčany jsou doslova poseté těmi nejvýznamnějšími památkami celé Prahy. Kde jinde se nachází věhlasný Pražský hrad, než právě v Hradčanech? Pouhá procházka po Pražském hradě a po jeho skvostech vám zabere několik hodin.
  • Malá strana – Tuto část Prahy naleznete na levém břehu řeky Vltavy. Po návštěvě kostelu Svatého Mikuláše či prohlídce Hladové zdi si můžete užít dech beroucí panorama odkrývající se z vrcholků Petřína.

Stačí se ubytovat a vyrazit

Praha si rozhodně zaslouží vaši pozornost. Zarezervujte si tedy dostupné ubytování v hotelu Praha alespoň na prodloužený víkend a poznejte všechny její krásy, za kterými se sem sjíždí turisté z celého světa.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/praha-m%C4%9Bsto-voda-674856/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About Michal Kuchař