ruesendecs
Poznejte perlu Francouzské riviéry – město Nice
Dostupné ubytování v hotelu Nice

Poznejte perlu Francouzské riviéry – město Nice

Vždyť město Nice se nachází u hranic s Itálií, a to nedaleko maličkého státu Monako. Pokud tedy chcete pojmout letní dovolenou ve velkém stylu, pak je pro vás město Nice naprostou dokonalostí. Na tomto místě budete mít nejenom báječné příležitosti ke koupání, ale také k poznání.

Azurové pobřeží mnoha tváří

Nice je vyhledávaným francouzským letoviskem z mnoha důvodů. Kromě báječného koupání v příjemně teplém Středozemním moři zde můžete načerpat také pravou francouzskou atmosféru. Pro ty, kteří mají rádi luxus, bude dobrou zprávou i to, že do přepychového miniaturního státu Monako se dá dostat za třicet minut vlakem. Na své si tedy přijdou i ti, kteří mají rádi i určité poznání.

Na co nezapomenout při návštěvě města Nice?

  • Historické centrum s velkým množstvím uliček, obchodů, barů a restaurací
  • Čtvrť Staré Nice s překrásnou katedrálou
  • Muzeum Marca Chagalla či muzeum Henriho Mattisse

Jako samozřejmost lze pojmout procházku po promenádě a koupání v moři v takzvané Andělské zátoce. Pro francouzské město Nice by se měl tedy rozhodnout zcela každý, kdo si libuje v dobrém jídle a pití, má rád koupání v moři, ale také touží po poznání nových míst. Pokud se ptáte, jak je na tom dostupné ubytování v hotelu Nice, není se čeho bát. Mimo luxusních hotelových komplexů, které se v tomto městě nachází, zde najdete také velmi příjemná místa, která jsou stvořena pro ty, kteří chtějí ubytování využít pouze jako střechu nad hlavou. Pokud se i vám zalíbil francouzský nádech pobřežního města Nice, rozhodně neváhejte a nějaký dostupný hotel si jednoduše zabookujte.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/hezk%C3%A9-mo%C5%99e-francouzsk%C3%A1-rivi%C3%A9ra-190464/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About Michal Kuchař