ruesendecs
Ochutnejte pravou pizzu v Neapoli
Dostupné ubytování v hotelu Neapol

Ochutnejte pravou pizzu v Neapoli

O tom se přesvědčte na vlastní kůži tím, že toto italské město navštívíte. Ze všeho nejdříve si neváhejte obstarat dostupné ubytování v hotelu Neapol , abyste měli nějaké zázemí, které můžete využít při svých cestách jako výchozí bod. Můžete si vybrat z mnoha hotelů různých cenových relací a různého stupně vybavení a prestiže.

Co navštívit v Neapoli?

Vezměte si do ruky bloček a zapište si místa, která rozhodně nesmíte zapomenout navštívit:

  • Pravá italská restaurace – Ne nadarmo se říká, že právě v Neapoli ochutnáte tu nejlepší italskou pizzu.. Není se samozřejmě co divit, když právě toto je její rodiště. Vyberte si tedy nějakou příjemnou restauraci a pochutnejte si na této italské specialitě, kterou miluje celý svět.
  • Vesuv. – Kousek od Neapole se nachází tato významná sopka, která má zajímavou minulost a která by měla rozhodně stát za vaši pozornost.
  • Pompeje. – Neapol je zkrátka dokonalým místem pro výlety. Nedaleko se nachází světoznámé Pompeje, jejichž neblahou minulost můžete poznat na vlastní kůži. Toto místo si při návštěvě blízké Neapoli rozhodně nesmíte nechat ujít.
  • Z památek nezapomeňte na Královský palác. na náměstí Piazza del Plebiscito, na Galerii Umberta I či na Neapolský dóm.. Na konci procházku po nákupní ulici Via Toledo. dojdete k významnému divadlu Teatro di San Carlo.
  • Půjčte si moped., jak je v tomto městě zvykem, a projezděte ho křížem krážem z jednoho konce na druhý. Takto poznáte toto město opět z trošku jiného úhlu pohledu, než do teď.
  • Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/vesuv-neapol-it%C3%A1lie-486838/

    Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About Michal Kuchař