ruesendecs
Objevte pravou Itálii – Toskánsko
Dostupné ubytování v hotelu Toskánsko

Objevte pravou Itálii – Toskánsko

Okouzlí vás krásná místa, ze kterých bude sálat pravá italská atmosféra, jakou jste ji ještě nezažili. Ještě předtím, než vyrazíte, musíte avšak promyslet cestu a také samotné ubytování.

Dostupné ubytování

V Toskánsku se dá sehnat dostupné ubytování v hotelu Toskánsko za přijatelné ceny. Stačí si pouze prolistovat rozmanitou nabídku místních hotelů, utřídit si své požadavky a vybrat si takový objekt, který bude pro vaše putování skvělým výchozím bodem. Cesta promyšlená, hotel zabookován, je čas začít plánovat cestu!

Toskánsko křížem krážem

Po toulkách Toskánskem rozhodně narazíte na spoustu míst, která si budou žádat vaši pozornost. Není se čemu divit, tato italská oblast je protkána nejenom přírodními, ale také kulturními a historickými památkami a zajímavostmi.

  • Kouzelná Florencie – Jedno z nejvýznamnějších italských měst, které láká turisty svou renesanční krásou. Nezapomeňte při toulkách městem zavítat do jedné z nejslavnější galerie na světě Galleria degli Uffizi. Po skvělém uměleckém osvěžení se ještě nezapomeňte projít po slavném mostu Ponte Vecchio.
  • Šikmá věž v Pise je vyjma kolosea snad nejslavnější památkou celé Itálie. Víte, proč je šikmá? To se dozvíte na místě, proto sem neváhejte zavítat!
  • Siena – V tomto na první pohled nenápadném městečku se nachází náměstí Piazza del Campo. Ptáte se, čím je zajímavé a čím se odlišuje od stovek dalších italských náměstí? Je ojedinělé tím, že má tvar lastury. Mimo jiné se jedná o jedno z největších náměstí ve stylu renesance v celé Evropě.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/florencie-d%C3%B3mu-tosk%C3%A1nsko-krajina-386231/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About Michal Kuchař