ruesendecs
Madrid  – španělské velkoměsto plné zábavy
Dostupné ubytování v hotelu Madrid

Madrid – španělské velkoměsto plné zábavy

Chcete i vy navštívit tuto pulzující metropoli, kde se nevyhnete všudypřítomnému sluníčku? Sehnat <a href="

Chcete i vy navštívit tuto pulzující metropoli, kde se nevyhnete všudypřítomnému sluníčku? Sehnat dostupné ubytování v hotelu Madrid nebude náročné, můžete si vybrat z bohaté nabídky. Co se týče dopravy, je jenom na vás, jestli se sem dopravíte nejpohodlnější cestou, tedy letecky, anebo jestli budete větší dobrodruhové a pojedete sami autem či autobusem. Díky tomu, že je Španělsko členem EU, je nám tato země skvěle otevřená a vám nic nebrání zabookovat si hotel a vyrazit.

Býčí zápasy jsou tradicí

Když už budete jednou v Madridu, rozhodně si nesmíte nechat ujít ani býčí zápasy. Jedná se o klasickou společenskou akci, která je v řadách Španělů opravdu velmi populární. Turisté jsou občas lehce odmítaví, ale jedná se zkrátka o událost, která je tradiční. Věřte, že to bude zábava a něco nového, kde jinde byste se měli podívat na býčí zápasy, než v právě hlavním městě Španělska?

Podpořte svůj oblíbený fotbalový tým

Fanoušci fotbalu si přijdou v Madridu na své. Kupte si lístky na zápas svého oblíbeného fotbalového týmu Real Madrid, který patří ke světové špičce. Na utkání se můžete podívat na stadionu Santiago Bernabéu, který se díky své obrovské kapacitě osmdesát pět tisíc diváků řadí k největším v Evropě. Tomu se říká pořádný fanouškovský zážitek, nemyslíte?

I pro milovníky památek

Až si užijete atmosféru na fotbalovém utkání a uvidíte rozzuřené býky, neváhejte si prohlédnout i nějaké pamětihodnosti, kterých je v hlavním městě španělského království požehnaně:

  • Palacio real
  • Museo del Prado
  • Puerta del Sol
  • Virgen de la Almudena
  • Muzeum Nacional del Prado

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/madrid-%C5%A1pan%C4%9Blsko-architektura-m%C3%ADsto-510597/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About Michal Kuchař