ruesendecs
Letecky z Prahy? Využijte možnosti parkování přímo na letišti!
parkování přímo na letišti

Letecky z Prahy? Využijte možnosti parkování přímo na letišti!

Vysněná dovolená po dvou letech koronavirových omezení? Letošní léto je ve znamení cestování, což ale také znamená chaos na letištích a zpožděné lety. Co udělat, aby cesta byla příjemná a vše proběhlo bez problémů? Bezpochyby zajistit si parkování na letišti se vším komfortem a možnosti odevzdání vozu bez nutnosti hledání parkovacího místa. Jak funguje Smile Parking, parkování přímo na letišti v Praze?

Bez nutnosti svozu z okolí

Parkovat v okolí letiště na odstavném parkovišti a čekat na odvoz na terminál? Ve chvílích, kdy je potřeba ušetřit každou minutu drahocenného času a stihnout odbavení na check-inu a projít bezpečnostními kontrolami, není taková volba nejlepší možná. Tím spíše, když existuje na letišti Václava Havla v Praze možnost parkování na letišti přímo mezi terminály v rámci Smile Parkingu. Vůz se předává před budovou EUROPORTu zkušeným zaměstnancům, kteří přejedou s autem na odstavné parkoviště.

Kryté nebo venkovní dle objednávky

Při předání klíčků zaměstnanci Smile Parkingu vůz nafotí a na základě internetové objednávky přejedou s autem na kryté parkoviště nebo na venkovní plochu, která je zajištěná plotem a kamerovým systémem proti vniknutí cizích osob. Po celou dobu je vůz v naprostém bezpečí, při příjezdu je nadto auto připravené k odjezdu. Cestující tak nestráví parkováním ani následným odjezdem žádný zbytečný čas, po příletu se může okamžitě odjet. Nabízí se k tomu možnost i bezkontaktního předání vozu.

Parkování přímo na letišti

S veškerým servisem

Od předání klíčků před odletem až po vyzvednutí vozu při příletu je o auto postaráno včetně pojištění až do výše 3 milionů korun. Vůz převážejí pouze školení řidiči, kteří mají dlouholeté zkušenosti. Kromě parkování k tomu zaměstnanci zajistí umytí a vyčištění interiéru, případně tepování sedaček. Samozřejmostí komplexních služeb je dohuštění pneumatik nebo nastartování vybité baterie. To vše za týdenní cenu ve výši od 1090 korun.

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About František Honsa

S mou přítelkyní rádi nejen o cestování píšeme a mluvíme, ale také ho rádi provozujeme, poznáváme nová místa a sdělujeme si vzájemně své poznatky a názory na jednotlivé lokality, tak Vám přinášíme naše zkušenosti a postřehy.