ruesendecs
Jak poznat falešné recenze hotelů?
Jak poznat falešné recenze hotelů?

Jak poznat falešné recenze hotelů?

Důvěřujete recenzím hotelů, které si pročítáte online? Výzkumy ukázaly, že jeden ze sedmi nejlepších hotelů a turistických destinací jeví očividné znaky falešných recenzí, jejichž cílem je posunout je na první místo v žebříčku oblíbených míst k ubytování. Mnoho hostů je následně zklamáno a cítí se podvedeno, ovšem jen málo z nich požaduje náhradu. Na tuto skutečnost se spoléhají majitelé a provozovatelé hotelů, kteří své recenze „vylepšují“.

Bohužel, rozeznat pravdivou a falešnou recenzi není snadné, navzdory tomu existuje několik znaků, které falešnou recenzi prozradí.

Věnujte pozornost jazyku

Podle studie Cornell University v této věci se falešné recenze zaměřují více na zkušenosti a používají mnoho přehnaného jazyka: „Místnosti byly VŽDY čisté! Velmi tento hotel doporučuji!“ Důvodem, proč se zaměřují na zážitky, říká studie, je to, že nic o samotném hotelu nepřispělo k přezkumu. Možná dokonce nenavštívili nemovitost, kterou „recenzují“.

Dobré recenze hotelů zmiňují spoustu specifik o nemovitosti, protože byly napsány lidmi, kteří tam byli, a vědí, co chtějí ostatní čtenáři vědět.

Najděte důvěryhodný zdroj

Ne všechny weby s recenzemi hotelů odstraňují kontroverzní recenze nebo skrývají informace. Jedním ze způsobů, jak zjistit, zda je web důvěryhodný, je srovnávač. Pokud hotel, který studujete, má zářící recenze pro nemovitost, která je všeobecně posouvaná na všech ostatních webech, existuje velká šance, že jste narazili na web s recenzemi, který neodstraňuje falešné recenze, jak by měly.

Dalším způsobem, jak najít důvěryhodný zdroj, je přeskočit třetí strany, které pouze shromažďují recenze, aniž by je nejprve prověřovaly, a rozhodly se pro web, kde se opravdu zajímají o cestovní ruch, o nalezení všech skvělých míst na světě a nasměrování ke čtenářům.

Zarezervujte si tedy dostupné ubytování v hotelu Praha

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/illustrations/zp%C4%9Btn%C3%A1-vazba-n%C3%A1zor-z%C3%A1kazn%C3%ADk-1977986/


Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.