ruesendecs
Hotely Řím – ubytování pro každého
Hotely Řím – ubytování pro každého

Hotely Řím – ubytování pro každého

Hlavní italské město rozkládající se na řece Tibeře vzdálené jen několik málo kilometrů od pobřeží Středozemního moře láká návštěvníky všech věkových i sociálních kategorií. Město je centrem nejen politickým a hospodářským, ale také turistickým. K vidění je zde velké množství historických i kulturních památek. Historické a velmi rozsáhlé centrum města patří do Světového dědictví UNESCO.

Pokud i vy se do tohoto nádherného města chystáte, rozhodně si vyčleňte dostatek času na jeho prohlídku. Ubytování se nabízí v celé řadě hotelů různých cenových kategorií, apartmánů hostelů či v soukromí. Volit můžete mezi luxusními hotely a tichými penziony. Mladí cestovatelé se s oblibou ubytovávají v rušných hostelích.

Tipy pro vás

Luxusní hotely se nacházejí především na nejprominentnějších místech metropole. Patří k nim Corso Vittoria Emanuela II. nebo Via Veneto. Některé naleznete i v klidnějších částech města. Pokud hledáte cenově dostupnější ubytovací možnosti, poohlédněte se v okolí římského nádraží Roma Termini. Tato čtvrť také nabízí dobré dopravní spojení s městem. U letiště se nachází nejvíce rušné hostely s internacionálními návštěvníky. Chcete-li ubytování klidnějšího rázu, poohlédněte se v okolí Vatikánu.

 • The Liberty Boutique Hotel
  Tento hotel se nachází nedaleko římské univerzity Sapienza a poblíž je také bazilika Santa Maria Maggiore.
  Ubytovat s můžete v různých typech pokojů. Hotel nabízí snídani kontinentálního typu, která se podává formou bufetu. V pokojích je satelitní TV a kávovar. Samozřejmostí je WiFi připojení.
 • Charme Spagna Boutique Hotel
  Tento hotel naleznete v historické části města, nedaleko Španělských schodů. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené a klimatizované, mají satelitní TV, minibar, kávovar a trezor. Snídaně se podává formou bufetu.
 • Westin Excelsior
  Pokud hledáte ubytování poblíž památek, pak je to rozhodně hotel Westin Excelsior, poblíž nějž se nacházejí památky jako Fiera di Roma, Stazione Termini a Villa Borghese Gardens. Hotel nabízí 24- hodinovou restauraci, v níž se podává středomořská kuchyně.

Zarezervujte si tedy dostupné ubytování v hotelu Řím

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/san-pietro-roma-vatik%C3%A1n-m%C4%9Bsto-857151/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.