ruesendecs
Hotel Rakousko – nevšední zážitky pro každého
Hotel Rakousko

Hotel Rakousko – nevšední zážitky pro každého

Pokud plánujete dovolenou, letní či zimní a stále ještě nevíte, kam se na ni vydat, vyzkoušejte sousední Rakousko. Je na dosah našich hranic a svým návštěvníkům nabízí nevšední zážitky spojené s cestování, poznáváním i sportovními aktivitami během celého roku. Můžete si tak užívat nádhernou přírodu, horský vzduch, turistiku, lyžování a dobré jídlo. Pro ubytování si můžete vybrat jakýkoli hotel Rakousko nebo některý z apartmánů či resortů.

Návštěva Tyrolska

Tyrolsko je oblast Rakouska, která je turisty hojně navštěvovaná, neboť téměř celé její území tvoří Alpy, které nabízejí velké množství sportovních i turistických aktivit. Rozkládá se v západní části Rakouska a největší metropolí a zároveň i největším městem je Innsbruck.

Vzhledem k tomu, že se v této oblasti nachází hned několik ledovců, které nabízejí celoroční lyžování, nebude žádným problémem si zde během léta zalyžovat a pak se vykoupat v některém místním jezeře.

Na své si zde přijdou i milovníci dobrého jídla, neboť tyrolská kuchyně je vyhlášená svou poctivostí. Rozhodně ochutnejte místní špekové knedlíky, ujít byste si neměli nechat ani špecle ochucené cibulkou a pikantním sýrem. Na vyznavače sladkostí ze čeká vdolek, který se připravuje z kynutého, smaženého těsta a dochucuje se brusinkovým džemem.

 • Sankt Leonhard im Pitztal
  Největším lákadlem je samozřejmě sezona zimní, kdy do těchto míst zavítají především lyžaři. Ale ani v letním období se zde rozhodně nebudete nudit. To do těchto míst míří především vyznavači vysokohorské turistiky. Na své si zde přijdou také horolezci. Vyzkoušet můžete jízdu na voru a ochutnat zase místní kulinářské speciality.
 • Pressegger See
  Toto jezero je ledovcového původu. Během letní sezóny je jeho severní a jižní břeh využíván jako koupaliště.
 • Sankt Anton am Arlberg
  Osada se nachází v Tyrolsku a tvoří součást velmi významné dopravní cesty vedoucí přes Arlberský průsmyk. Kromě toho se jedná o jedno z nejvýše položených a dokonale vybavených lyžařských středisek. Osadu si vybrali filmaři pro natáčení filmů Sjezdař a Holka s prknem. Pokud do těchto míst plánujete výlet během léta, můžete si vyzkoušet jízdu na raftech, zahrát golf nebo se vydat na některou ze stezek určených pro horská kola.

Hotel Rakousko nebo resort? Ubytování pro každého

 • PURE Resort Pitztal
  Patříte-li mezi milovníky ubytování v horských chatách, pak je PURE Resort Pitztal pro vás tou nejvhodnější volbou. Celý resort se rozkládá v klidné části osady Sankt Leonhard im Pitztal, nedaleko od Soldenu a Längenfeldu. Svým hostům resort nabízí bezplatné připojení k internetu, bazén nebo knihovnu. Využít můžete také prádelní služby.
 • Lake Resort Pressegger See
  Lake Resort Pressegger See nabízí svým návštěvníkům ubytování v dokonale vybavených nekuřáckých apartmánech. Některé z nich jsou určeny přímo pro rodiny s dětmi. Součástí resortu je též trezor, privátní pláž, sauna, kosmetické a masážní centrum a restaurace. Nedaleko se pak nacházejí další zařízení, kde je možnost využít stravovacích služeb.
  Blízké okolí poskytuje celou řadu sportovních aktivit. Patří mezi ně turistika, kanoistika, rybaření nebo windsurfing. Patříte-li mezi vyznavače cykloturistiky, můžete si zde zapůjčit kola.
  Pokud přijíždíte do resortu s dětmi, můžete využít hlídací služby. Samozřejmostí je i bezplatné připojení k internetu.
 • Vaya Sankt Anton
  Apartmány Vaya Sankt Anton jsou umístěny do klidné části osady Sankt Anton am Arlberg, nedaleko od Lech am Arlberg a Ischgl. Jejich výbava umožňuje pohodlný pobyt. K odpočinku a relaxaci můžete, kromě jiného, využít také opalovací terasu nebo hernu. Okolí

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Rakousko

Pokud pro vás není rezervace hotelu , Rakousko příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Rakousko přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Rakousko , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/hallstatt-rakousko-bergsee-jezero-3609863/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.