ruesendecs
Hotel Praha – jeden den na poznání hlavního města nestačí
Hotel Praha

Hotel Praha – jeden den na poznání hlavního města nestačí

Praha, matka měst, tak znají naše hlavní město Češi. Ne každý Čech zná však Prahu dostatečně dobře. Praha je obrovská a tajemná, většina lidí, kteří zde nežijí, ji minimálně jednou za život navštívili, ať už v rámci výletu nebo vyřizování nezbytného papírování. Když pojedete na dovolenou do Paříže, každého bude zajímat, jestli jste navštívili Eiffelovku, když navštívíte Prahu, je samozřejmostí navštívit i její dominanty, jako je Karlův most, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Pražský hrad, Národní divadlo a muzeum aj.

Praha je mnohem více než ohrané památky

Mnoho lidí má Prahu spojenou jen s těmito dominantami, které lze navštívit i během jednoho dne. To je ovšem škoda, během jednoho dne totiž nestihnete objevit krásu tohoto města. Za tak krátkou dobu nestačíte vstřebat místní atmosféru, středověké kouzlo památek a půvab nočního života. Nejkrásnější je v Praze zůstat na několik nocí, třeba i prodloužený víkend a vychutnat si nespočet krásných míst, které zde můžete najít. Hotel Praha není nedostatkovým zbožím, je jich tu jako máku. Ne každého baví staré památky, pokud rádi výletujete, zavítejte na Petřín, odkud si Prahu krásně vychutnáte. Krásnější výhled vám nabídne už jenom Žižkovská věž, která rozhodně stojí za návštěvu. Pro někoho je toto město přeplněné cizinci, pokud však navštívíte i jiné evropské metropole, zjistíte, že určitý multikulturalismus je moderní a máte možnost během krátké doby střetnout mnoho zajímavých lidí z celého světa.

Na jakou kuchyní máte chuť? V Praze je radost zajít na jídlo, protože máte možnost vyzkoušet něco, co jste ještě neochutnali, aniž byste museli vyrazit za hranice. Najdete naprosto vše, od české až po francouzskou, italskou, ruskou, řeckou, arabskou jakoukoliv jinou kuchyni. Nevyplatí se vyrazit do Prahy a spěchat, nespěchejte, procházejte se uličkami a objevujte. Co třeba kočičí bar? Nebo chcete navštívit muzeum absintu? Je zde mnoho roztodivných míst, na která můžete narazit, Nemusíte mít konkrétní cíl, abyste narazili na to, co se vám bude líbit.

Hotel Praha

V první řadě je potřeba se v Praze nějak ubytovat. Jaké nabízí hotely Praha? Takové, jaké si budete jen přát, od laciných malých hotelů až po velkolepé apartmány pro movité cizince. Níže přinášíme inspiraci, kde můžete pohodlně složit hlavu:

  • Wellness & SPA boutique Hotel pod lipkami Prague
    Žijeme jen jednou a proč si ubytování v Praze nevychutnat v přepychovém 4-hvězdičkovém hotelu. Tento hotel je rajskou oázou, která vám umožní vychutnat si luxusní pohodlí. Budete si zde připadat jako na zámku. Hotel přináší nejen krásný interiér, ale zejména výjimečné možnosti, které zahrnují venkovní vířivku, saunu, solnou jeskyni, masáže a dokonalý relax v příjemných venkovních i vnitřních prostorech. Zde můžete zkombinovat dokonalý wellness s objevováním Prahy.
  • Rezidence Karolína
    Pokud hledáte 4-hvězdičkové ubytování jen 10 minut pěší chůze od Karlova mostu, pak je rezidence Karolína tím pravým místem pro vás. Jde o dokonalé strategické místo pro objevování hlavního města. Apartmány jsou zde plně vybavené a zvláštní jsou tím, že poskytují velmi domácí atmosféru a pojmou i početnou rodinu, která zde bude mít dostatek prostoru.
  • Aparthotel City 5
    Příjemný a pohodlný hotel, který je kousek od Smíchova a 25 minut jízdy od letiště Václava Havla. V okolí je nespočet obchodů, kaváren a bujarý noční život. Terasa hotelu vám umožní vychutnávat příjemné pití kávy za slunečního svitu.

Pokud pro vás není rezervace hotelu příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Praha přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/m%C4%9Bsto-voda-mraky-budovy-most-1284436/

Seo servis

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.