ruesendecs
Hotel Krkonoše – poznejte krásy našich nejvyšších hor
Hotel Krkonoše

Hotel Krkonoše – poznejte krásy našich nejvyšších hor

Krkonoše jsou na našem území jediné hory, které nabízejí vysokohorský ráz. Během putování se zde můžeme setkat se skalními hřebeny, hlubokými údolími, rašeliništi, horskými vodopády i nádhernými loukami. Oko potěší i pohled na horské roubenky i zajímavé stavby patřící do oblasti lidové architektury.

Celé území svým návštěvníkům nabízí nepřeberné množství značených turistických, cykloturistických i lyžařských tras či sjezdovek. Je tedy ideální volbou pro návštěvu v jakémkoli ročním období. K ubytování se nabízí některý hotel Krkonoše.

Tipy pro výlety

Krkonoše nabízejí velké množství turistických cílů. Pro jejich návštěvu vám rozhodně nebude stačit jeden den. Pokud plánujete Krkonoše navštívit v době své dovolené, pro ubytování využijte některý hotel Krkonoše, který vám umožní tyto kouzelné a zajímavé hory, alespoň částečně, poznat.

 • Sněžka a Obří důl
  Sněžka je nejvyšší horou nejen Krkonoš, ale celého našeho území. Skalnatým vrcholem hory vede česko-polská hranice. Na naší straně se sestupují horské svahy do Obřího dolu. Na Sněžku se můžete vypravit pěšky, na kole či lyžích nebo můžete využít lanovou dráhu, která má svou základnu v Peci pod Sněžkou.
 • Pramen Labe
  Ten se nachází na Labské louce, nedaleko hranic se sousedním Polskem.
 • Špindlerův Mlýn
  Jedná se o oblíbené středisko, do něhož zavítá celoročně velké množství návštěvníků našich i zahraničních. Láká je sem možnost aktivního odpočinku. V zimě nabízí několik upravených lyžařských areálů, v létě pak se jedná o výchozí místo pro turistické a cykloturistické výlety.
 • Harrachov
  Město se nachází v údolí říčky Mumlavy, která zde vytváří i nádherné vodopády. Jedná se o známé lyžařské středisko, které proslavily obří skokanské můstky. Za návštěvu stojí také Anenské údolí, které se rozkládá nedaleko centra. Známé je především díky šafránové louce. Turisty vyhledávaná je i méně tradiční trať „Zubačka“, která směřuje do Tanvaldu. Jedná se o jízdu historickým vláčkem, jehož trať vede několika tunely.

Hotel Krkonoše – tipy pro ubytování

Vzhledem k tomu, že jsou Krkonoše hojně navštěvovány velkým množstvím turistů, nabízejí nepřeberné možnosti ubytování. Nechte se inspirovat těmito tipy.

 • Hotel Savoy
  Pokud zavítáte do Špindlerova Mlýna, rozhodně využijte služby Hotelu Savoy. Ubytovat se zde můžete v jednom z pokojů, které nabízejí, kromě standardní výbavy, také bezplatné připojení k internetu nebo plochou televizi a jsou nekuřácké.
  V hotelové restauraci si můžete pochutnat na pokrmech, které čerpají inspiraci ve středomořském jídelníčku. Vynikající drinky pak nabízí bar, jež je také součástí hotelu. K odpočinku jsou připraveny sluneční terasa, sauna, vířivka, masážní a kosmetické středisko a pro rodiny s dětmi i dětské hřiště. Využít můžete také business centrum, služby concierge, 24hodinovou recepci, hotelový trezor nebo pult s prodejem výletů. V hotelu si můžete také zapůjčit kola.
 • Hotel Starý Mlýn
  Hotel se nachází v Rokytnici nad Jizerou a svým návštěvníkům nabízí pokoje, které jsou vybaveny tak, aby pobyt v nich byl příjemným zážitkem. Součástí hotelu je také restaurace, bar, Spa & Wellness centrum, krytý bazén a sauna. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu. V zimním období lze využít i přístup na lyžích.
 • Hotel Belmonte
  Tento čtyřhvězdičkový hotel je umístěn ve Špindlerově Mlýně. V jeho blízkosti se nachází několik restaurací a nákupní zóna. Svým hostům nabízí pokoje s ledničkou a minibarem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu. Stravování je zajištěno v místní restauraci a součástí hotelu je i bar, který je určený především pro večerní posezení. K odpočinku a relaxaci láká sauna. Využít můžete také 24hodinovou recepci nebo pult s prodejem výletů.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Krkonoše

Pokud pro vás není rezervace hotelu příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Krkonoše přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Krkonoše, doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/krkonoše-krkonoše-hory-sněhová-koule-3783431/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.