ruesendecs
Hotel Itálie – země plná kontrastů
Hotel Itálie

Hotel Itálie – země plná kontrastů

Apeninský poloostrov, na kterém se země nachází, láká celoročně velké množství návštěvníků. Na své si zde přijdou jak milovníci letních, tak i zimních radovánek. To je jeden z mnoha důvodů, díky kterým se návštěvníci do této zajímavé a pohostinné země stále vracejí. Kromě památek, moře a hor nabízí také kvalitní a dokonalou kuchyni. Každý z regionů má své speciality, na kterých si pochutná každý návštěvník. Typickým potravinami a pochutinami, které jsou všem pokrmům společné, jsou olivový olej, rajčata, domácí sýry a bazalka. Pro pobyt si můžete vybrat některý hotel Itálie. Dáváte-li přednost ubytování klidnějšímu, pak využijte ubytování v apartmánu nebo apartmánovém domě.

K moři i za historickými památkami

Nejvíce návštěvníků míří do Itálie během letních měsíců. Tato destinace nabízí tisíce kilometrů pobřeží s nádhernými a vybavenými plážemi. Za zmínku stojí také velké množství historických památek. Zapomenout nesmíme ani na vinařství, které má v Itálii své dlouholeté kořeny.

 • Vinařství
  Itálie patří celosvětově mezi největší producenty vína. Jeho kvalitu podtrhují starobylé tradice, rozmanité vinné odrůdy a pestrá nabídka různých druhů vína.
 • Hlavní město Řím
  Řím je město, kde se psaly dějiny. Rozkládá se nedaleko pobřeží Středozemního moře. Protéká jím řeka Tibera a díky svým historickým památkám, především v rozsáhlém historickém centru, patří do Světového dědictví UNESCO.
  Mezi nejvýznamnější stavby se řadí Koloseum, které ohromuje svou velikostí a krásou, Forum Romanum, Andělský hrad nebo Pantheon. Proslavená je i Fontána di Trevi. Zapomínat nesmíme ani na Vatikán – vnitrozemský suverénní církevní stát.
 • Neapol
  Třetí největší italské město, s dlouhou historií se rozkládá v regionu Kampánie. Oblast, kde se nachází, byla osídlena již v době kamenné. Do Neapole míří velké množství turistů, neboť je považována za výchozí bod k některým pamětihodnostem. Patří mezi ně aktivní stratovulkán Vesuv, Pompeje – starověké město zničené po výbuchu sopky Vesuv nebo pobřeží Amalfitana.

Tipy na hotel Itálie

 • Palm Gallery Hotel
  Při návštěvě Říma se můžete ubytovat v některém z pokojů hotelu Palm Gallery Hotel, který je umístěn v blízkosti Kolosea a Pantheonu. Všechny pokoje jsou vybaveny v moderním stylu a disponují vším, co je potřeba pro pohodlný a ničím nerušený pobyt. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu nebo pokojová služba.
 • The Inn at the Spanish Steps-Small Luxury Hotels
  Jestliže hledáte ubytování v centru Říma, pak je jednou z možností tento moderní, čtyřhvězdičkový hotel, který svým hostům nabízí prostorné pokoje se vší potřebnou výbavou. Je tak zárukou příjemného a ničím nerušeného pobytu. Kromě toho je k dispozici 24 hodinová recepce, střešní terasa, 24 hodinové business centrum, prádelní servis, čistírna, bezplatné připojení k internetu a doprava na/z letiště. Vítané jsou též služby concierge, prodejný pult s vícejazyčným personálem, kde si můžete objednat zajímavý výlet a pokud do hotelu zavítáte s dětmi, můžete si je nechat pohlídat zkušeným personálem. Mimo to se hotel nachází nedaleko Trevi Fountain.
 • NapoliMia Hotel
  Pokud se rozhodnete pro návštěvu Neapole, ubytujte se v hotelu NapoliMia Hotel, který se nachází v centru města. Hostům jsou zde k dispozici moderně vybavené pokoje s klimatizací, které zajistí velmi příjemný a ničím nerušený pobyt. Součástí hotelu je také bazén, sejf a využít můžete, kromě jiného, také masážní a kosmetické středisko, prádelní služby nebo bezdrátové připojení k internetu. V případě zájmu si můžete objednat gurmánskou snídani. Hotel nabízí i možnost výpůjčky kol.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Itálie

Pokud pro vás není rezervace hotelu , Itálie příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Itálie přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Itálie , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/koloseum-%C5%99%C3%ADm-m%C4%9Bsto-%C5%99%C3%ADmsk%C3%A9-koloseum-2030643/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.