ruesendecs
Hotel Harrachov – Objevte skutečnou perlu Krkonoš
Harrachov

Hotel Harrachov – Objevte skutečnou perlu Krkonoš

Krkonoše jsou naše nejvyšší hory, najdeme zde krásnou přírodu, potoky, nespočet turistických stezek, cyklotras a krásných míst k navštívení, jedním z nejlepších míst, kde se můžete ubytovat, je Harrachov. Toto město má dlouhou historii a je slavné svou sklářskou minulostí i mezinárodními lyžařskými soutěžemi.


Harrachov je populárním cílem turistů z celé Evropy, turistický ruch se tu začal rozvíjet hlavně po pádu komunismu, kdy se zde začaly hojně stavět ubytovací zařízení, takže zde nyní najdeme nejeden hotel Harrachov. V Harrachově se nachází druhá nejstarší sklárna v Čechách, sklářská výroba zde probíhala už ve 14 století, můžete tak navštívit místní sklárnu a podívat se, jak se zde sklo vyrábělo. Dokonce se v Harrachově a okolí rýžovalo zlato a stříbro, tedy zejména v nedaleké obci Rýžoviště.

Harrachov je krásný v letní i zimní sezóně

Harrachov je krásný v každé sezóně, na jaře a v létě láká ke krásných procházkám do přírody. V zimě láká zase lyžaře. Lyžování se zde má velmi dlouhou tradci, protože první lyže sem byly dovezeny už v 19. století hrabětem Janem Harrachem. V Harrachoě nejvíce zaujmou úchvatné skokanské můsty na úpatí Čertovy hory. Vznikly již před 100 lety a v roce 1923 se zde konaly první mezinárodní lyžařské závody. Harrachov je město pro aktivní lidi a ve městě a okolí najdete mnoho vyžití a nespočet atrakcí. Skvělou atrakcí je například bobová dráha. Nejkrásnějším místem je zde Mumlavský vodopád, který nabízí strhující podívanou a je lákavý i pro fotografy. Mnoho dětí zde každoročně zavítá do místní ozdravovny Bílá voda, kam je rodiče rádi „odloží“, aby se osamostatnily a podpořily své zdraví. Doporučujeme navštívit historickou brusírnu a muzeum skla, zaujme vás také hornické muzeum, které má podzemní štolu dlouhou 1 kilometr. Milovníky golfu zde potěší golfové hřiště.

Harrachov je ideální pro rodinnou dovolenou, pokud potřebujete zabavit své děti, na dlouhých túrách jistě využijí svou energii tak, aby večer spokojeně spaly jako nemluvňata. Harrachov je krásný celoročně a stojí za to ho navštívit jak v letní, tak i v zimní sezóně. Jde o místo, kde si můžete skvěle odpočinout od hektického života i od rušného města. Pokud vás trápí každodenní shon a cítíte, že potřebujete načerpat energii, je ideální vyrazit do Harrachova a dobít se v místních lesích a horách, které mají kouzelnou moc. Níže se podíváme na skvělé tipy na ideální hotel Harrachov.

Jaký hotel Harrachov?

  • Harrachov Inn
    Velmi pohodlný hotel, který se nachází v centru Harrachova. Nabízí 30 pokojů, všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC i LCD televizí s úhlopříčkou 82cm. Součástí hotelu je i restaurace a je zde bezbariérový přístup. Pokud si chcete užít pohodu a žádné vaření, ideální je zde pobyt all inclusive, ale můžete zvolit i polopenzi. Prostorná terasa vám za hezkého počasí zajistí to pravé místo pro relax. Máte zde pěší přístup k celé řadě atrakcí.
  • OREA Vital Hotel Sklář Harrachov
    Luxusní 4-hvězdičkový hotel, který je skutečně na úrovni a nabídne vám pobyt, během kterého si skvěle odpočinete a budete mít krásnou přírodu na dosah ruky. Hotel disponuje 171 pokoji. Je zde restaurace, bar a také wellness centrum, které zahrnuje vyhřívaný bazén, saunu, parní lázeň, vířivku a celou škálu masáží. V hotelu je i konferenční sál pro 400 osob. Hotel je vhodný pro letní i zimní pobyt. Děti zde potěší animační programy.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Harrachov

Pokud pro vás není rezervace hotelu příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Harrachov přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Harrachov, doporučujeme: vybrat z následujících zájezdů:

Harrachov

Zdroj obrázku: https://cs.wikipedia.org/wiki/Harrachov#/media/Soubor:Harrachov_sklarna.jpg

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.