ruesendecs
Dovolená Thajsko – exotika na každém kroku
Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko – exotika na každém kroku

Thajsko je země, která návštěvníky fascinuje na každém kroku a to díky svým přírodním krásám, orientální atmosféře a bohaté a fungující infrastruktuře. Díky tomu bude dovolená Thajsko nejen nevšedním, ale především neopakovatelným zážitkem. Na návštěvníky zde čeká řada romantických ostrovů, nádherně pestrobarevný podmořský svět, vybraná kuchyně, velké množství přírodních parků a památek nebo třeba výprava do džungle.

Na co se můžete těšit?

Dovolená Thajsko nabízí nepřeberné možnosti vyžití. Na co všechno se můžete těšit? Podívejte se na některé tipy.

 • Romantika na ostrovech
  Nádhernou atmosféru thajských ostrovů si nedopřávají pouze turisté. Exotickou krajinu místních ostrovů můžete objevit i v některých filmech. Patří mezi ně například Pláž nebo kultovní bondovky.Chcete se oddávat lenošení a nicnedělání? Pak se na některých z místních ostrovů vydejte a užívejte si lenošení a dobré jídlo.
 • Nezapomenutelný podmořský svět
  Pokud se ponoříte pod mořskou hladinu, čeká na vás magický svět plný korálových útesů, pestrobarevných rybek, hvězdic nebo sasanek. Jestliže se ubytujete na některém z obydlených ostrovů, můžete se z nich vydat na jednodenní výlet mořského parku. Zde se také nabízí možnost vyzkoušet si šnorchlování nebo potápění do mořských hlubin.
 • Netradiční chutná kuchyně
  Tato exotická země nabízí nepřeberné množství kulinářských pochoutek, které můžete ochutnat na každém rohu. Pochutnat si tak můžete na upravované zelenině, jemně pálivém kari, nudlích na sto způsobů, šťavnatém ovoci nebo plodech moře. Mezi nejčastější ingredience, které se používají pro přípravu tradičních thajských pokrmů, patří rýže, maso kuřecí nebo vepřové, krevety, kokosové mléko a koření (kari, chilli, kurkuma), to dodá pokrmům nezaměnitelnou vůni a výraznou chuť. Pokud se projdete po tržištích, můžete narazit i na nabídku různě upravovaného hmyzu.
 • Vyhlášené masáže
  Pokud zavítáte do Thajska, rozhodně si tento úžasný relaxační zážitek nesmíte nechat ujít.
 • Výlet do džungle
  Chcete-li poznat panenskou přírodu a tropický ráj, vydejte se na trek do džungle. Budete mít možnost zavítat do míst, kde se ještě neobjevila civilizace.
 • Návštěva nejlidnatějšího města světa
  O kterém městě je řeč? Přeci o Bangkoku. Toto město nabízí velké množství památek. Zavítat můžete do Královského paláce, kde můžete spatřit sošku smaragdového Buddhy, starobylého chrámu nebo některého z místních muzeí. Pokud patříte mezi milovníky bujarého nočního života, rozhodně si zde přijdete na své.

Ubytování v Thajsku

Vzhledem k tomu, že dovolená Thajsko je časově náročná, je potřeba si zde zajistit i nějaké ubytování. Možná vás budou inspirovat tyto tipy.

 • Bangkok Saran Poshtel
  Hotel se nachází přímo v centru Bangkoku. Ubytování je zde možné v pokojích, které jsou vybaveny tak, aby zde byl pobyt pohodlný a příjemný. Samozřejmostí je bezdrátové připojení k internetu.
 • LA49 Hotel
  Bangkok je město, které nabízí ubytování v celé řadě hotelů. Patří k nim i LA49 Hotel. Hotelové pokoje jsou standardně vybaveny. Součástí výbavy je také klimatizace. Využít můžete hotelovou úschovnu zavazadel, čistírnu, kávovar, mikrovlnku, televizi nebo bezdrátový internet. Pro chvilky relaxace je určený bazén, který se nachází přímo v hotelu. V případě, že si ve městě zapůjčíte automobil, můžete je bezplatně parkovat na hotelovém parkovišti.
 • Hotel De Wualai
  Pokud pro své ubytování hledáte hotel nedaleko centra města, pak je Hotel De Wualai tou správnou volbou. Poblíž hotelu se nachází celá řada turistických zajímavostí. Ubytování je možné ve standardně vybavených pokojích. Kromě toho je součástí hotelu také bazén. Využít můžete služby hodinové recepce, praní prádla a samozřejmě i bezdrátové připojení k internetu.

Zarezervujte si taky dostupné ubytování v hotelu Thajsko

Pokud pro vás není rezervace hotelu , Thajsko příliš atraktivní a je vaším cílem objednat zájezd Thajsko přímo od cestovní kanceláře, využijte následující formulář:

Pokud je vaše destinace Thajsko , doporučujeme vybrat z následujících zájezdů:

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/bangkok-m%C4%9Bsto-%C5%99eka-budovy-panorama-5922082/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.