ruesendecs
Dovolená pro seniory 55+ aneb akce a slevy pro seniory

Dovolená pro seniory 55+ aneb akce a slevy pro seniory

Protože cestovatelské chutě nás neopouštějí ani v pozdějším věku, máme pro vás zajímavé nabídky Senior Programu. Jedná se o zájezdy speciálně označených akcí seniorská sleva nebo typem zájezdu vhodné pro seniory. Tyto slevy může využít každý, kdo dosáhl věku 55+ let.
Tyto dotované zájezdy Senior Programu jsou za sníženou cenu. Tyto zájezdy vznikly ve spolupráci s organizacemi cestovních kanceláří a vládami některých zemí.


Nabídka zájezdů z této oblasti:

Zájezdy vhodné pro seniory – Senior 55+ – Senior Program

Kypr

Je jedním z největších ostrovů ve Středozemním moři. Láká cestovatele na bájnou legendu o zrození bohyně lásky Afrodité. Nejvíce však cestovatelé každého věku láká svými nádhernými plážemi, starodávnými pamatkami a průzražně čistým mořem.

Španělsko
Jižní části Španělska jsou idální volbou pro výlety do okolí nebo odpočinek u moře. Nejoblíbenější části této destinace jsou Andalusie, Costa Brava nebo La Manga.

Turecko
Pokud toužíte po opravdovém relaxu na pláži a po hojnosti tureckých lázní, které jsou vyhlášené po celém světě, je pro vás tato destinace správnou volbou

Řecko
Dech beroucí památky, okouzlující památky a pohostinnost místních obyvatel. To na vás čeká, pokud si vyberete dovolenou v Řecku

Itálie
Navštivte známá místa, o kterých se vám jen zdá a splňte si svůj italská sen. V této destinaci na Vás čekají nádherné zážitky a odvezete si i kousek slunce z ostrova Silcílie.

Madeira
Na tuto destinaci nedají cestovatelé dopustit. Není se ani čemu divit, vždyť nádherná příroda, místní flora a křišťálové moře z Madeiry vytvořily zázrak přírody a zajisté okouzlí i Vás.

Tunisko
Krásné a teplé počasí na báječných plážích, oblíbené destinace jako Hammamet, Monastir nebo Nabeul, to vše na Vás čeká v Tunisku!

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About František Honsa

S mou přítelkyní rádi nejen o cestování píšeme a mluvíme, ale také ho rádi provozujeme, poznáváme nová místa a sdělujeme si vzájemně své poznatky a názory na jednotlivé lokality, tak Vám přinášíme naše zkušenosti a postřehy.