ruesendecs
Barcelona – španělská perla na pobřeží
Dostupné ubytování v hotelu Barcelona

Barcelona – španělská perla na pobřeží

Pokud byste i vy rádi poznali duši tohoto katalánského velkoměsta, život v něm, místní lidi, obchody, restaurace a také moře, tak máte samozřejmě možnost. Stačí si sehnat dostupné ubytování v hotelu Barcelona , díky kterému budete mít zajištěnou střechu nad hlavou při vašich toulkách tímto velkoměstem. Barcelona je veliká, proto dostupných ubytovacích kapacit je tu více než dost.

Město Gaudího

Barcelona se proslavila především tím, že v ní můžeme naleznout krásné stavby světoznámého architekta A. Gaudího. Sagrada Familia je jeden z nejznámějších chrámů nejenom v celém Španělsku, ale také v celé Evropě. Kromě tohoto chrámu se můžete pokochat i dalšími památkami tohoto architekta, které se nachází navíc v docházkové vzdálenosti – casa Milà a casa Batlló. Největší rozkvět Barcelona prodělala v období gotiky, proto můžeme narazit na spoustu krásných gotických památek. Mezi nejpovedenější se bezesporu řadí právě kostel Santa Maria del Mar.

Prosperující město plné zábavy

Pokud neholdujete památkám, i tak vás Barcelona naprosto ohromí. Můžete se těšit na naprosto fantastickou zábavu, která vám bude zprostředkována díky mnoha kulturním zařízením. Muzea, divadla, kina, restaurace…Věřte, že toto město ví, co vám nabídnout, aby si vás omotalo kolem prstu. Milovníky nakupování rozhodně zaujme i to, že v Barceloně je spousta nákupních center, kde je možné nakupovat za nízké ceny. Mezi nejznámější nákupní centra patří:

  • Maremagnum
  • La Maquinista
  • Diagonal Mar
  • Las Arenas
  • El Triangle
  • A mnoho dalších…

Jak vidíte, v Barceloně je o zábavu postaráno. Užijte si tedy koupání v moři propojené s nakupováním, s objevováním místní kuchyně a s chozením po památkách. Toto místo je pro to jako stvořené.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/barcelona-%C5%A1pan%C4%9Blsko-katal%C3%A1nsko-729805/

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About Michal Kuchař