ruesendecs
Austrálie a Oceánie – Za potápěním a architekturou

Austrálie a Oceánie – Za potápěním a architekturou

Tento kontinent, ležící na jižní polokouli mezi Indickým a Tichým oceánem, evropané pojmenovali Austrálie – Země neznámá.

Na tomto kontinentu si užijete své cestovatelské choutky do syta. Austrálie nabízí nejkrásnější pláže světa a cestovatelské zážitky včetně napínavého potápění na korálových útesech. Může nabídnout kosmopolitní Sydney, ale pravá Austrálie začíná tam, kde města končí. Můžete se vydat do buše, spatřit jedinečné pohledy, vidět červený prach.

Listnaté deštné pralesy a pouštní národní parky či snad jedna z nejkrásnějších viktoriánských architektur, nepřeberné množství chutí specialit národních kuchyní a australských vín? To vše čeká jen na Vás!Nabídka zájezdů z této oblasti:


Nenašli jste dovolenou podle svých představ? Použijte formulář v pravém horním rohu a vyberte si dovolenou snů, nebo vyplňte níže uvedený formulář.

Tento článek je dostupné také v jazyce: Angličtina Němec Španělský Ruský

About František Honsa

S mou přítelkyní rádi nejen o cestování píšeme a mluvíme, ale také ho rádi provozujeme, poznáváme nová místa a sdělujeme si vzájemně své poznatky a názory na jednotlivé lokality, tak Vám přinášíme naše zkušenosti a postřehy.